Degustační sada káv Di Piantagione

Sada čtyř jednodruhových výběrových káv řady Di Piantagione za zvýhodněnou cenu. Sada obsahuje 0,25 kg kávy Samaria, Alto Palomar, Cachoeira Da Grama a Dambi Uddo. 

Momentálně nedostupné
1 090 Kč –25 % 817 Kč 675,21 Kč bez DPH 817 Kč / 1000 g
Kategorie: Le Piantagioni del Caffè
Hmotnost: 1 kg
Degustační sada káv Di Piantagione
Akce
1 090 Kč –25 %

Dambi Uddo

Země: Etiopie

Farma: Dambi Uddo

Nadmořská výška: 2140 - 2160 m n. m.

Metoda zpracování: suchá

Druh: 100% Arabika

Odrůda: Typica

Káva Dambi Uddo je jediná káva v naší nabídce s označením forest coffee a je pěstována v souladu s podmínkami lesního hospodářství v etiopské oblasti Shakiso v zóně Guji. Je zpracovávána výhradně ručně bez použití jakýchkoli chemických produktů. Díky těmto postupům získala skóre 86+ SCA a GRADE 1-Q1, což reprezentuje nejvyšší stupeň kvality pro etiopské výběrové kávy. Jedná se o ovocnou kávu s aroma lesních jahod, a tak si ji nejlépe vychutnáte samostatně. 

Dambi Uddo je pražena pro přípravu espressa. 

 

Alto Palomar

Země: Peru

Farma: CACE Alto Palomar 

Nadmořská výška: 1200 - 1800 m n. m.

Metoda zpracování: mokrá

Druh: 100% Arabika

Alto Palomar je výsledkem práce 120 místních farmářů, kteří jsou součástí organizace Cooperativa Agraria Cafetalera Ecologica (CACE). Tato káva je organická a je pěstována výhradně za použití přírodních hnojiv. Díky tomu se u kávovníků soustředí velké množství nejrůznějších druhů motýlů, kteří z každé návštěvy této farmy učiní jedinečnou podívanou. Alto Palomar je sklízena ručně a patří do organizace Fair Trade. Taktéž se pyšní certifikátem CSC. Má kulaté tělo s tóny medu, pražených mandlí a sladkého tabáku, v dochuti ucítíte jemnou vůni kakaa.

Alto Palomar je pražena pro přípravu espressa. 

 

Cachoeira Da Grama

Země: Brazílie

Farma: Cachoeira Da Grama

Nadmořská výška: 1100 - 1250 m n. m.

Metoda zpracování: mokrá

Druh: 100% Arabika

Odrůda: Yellow Bourbon/Red Catuai

Cachoeira Da Grama kombinuje typické aroma brazilských káv a nezvyklé tóny čokolády a kandovaných mandarinek. Káva je tak nečekaně sladká a výborně se hodí zejména ke sladkému pečivu. Oceníte ji i při přípravě mléčných kávových nápojů. Tato káva má certifikát CSC.

Cachoeira Da Grama je pražena pro přípravu espressa. 

 

Samaria

Země: Kolumbie

Farma: Finca Samaria

Nadmořská výška: 1550 m n. m.

Metoda zpracování: mokrá

Druh: 100% Arabica

Odrůda: Caturra/Tabi

Káva Samaria je pěstována v souladu se systémem Milpa, starověkou zemědělskou metodou Mayů, která spočívá ve střídání pěstovaných plodin. To má zajistit kvalitní půdu bez nutnosti používání chemických hnojiv. Tato káva má intenzivní ovocné aroma, je jemně acidní a na dochuti je cítit hořká čokoláda s tóny pomeranče. 

Samaria je pražena pro přípravu espressa. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: