Káva do kanceláře

Kvalitní káva na pracovišti je jedním z nejvýznamnějších zaměstnaneckých benefitů. Udělejte ze své kanceláře moderní místo, kam se budou zaměstnanci rádi vracet. Naši službu Káva do kanceláře využívají malé podniky i velké společnosti. Přizpůsobíme se Vašim potřebám a společně vymyslíme takové řešení, které Vám bude vyhovovat.

Jak funguje spolupráce s námi?

Jakmile nás kontaktujete, zeptáme se Vás na podrobnosti. Zajímá nás především, kolik zaměstnanců bude kávovar využívat, jaké jsou Vaše kávové preference a jaký rozsah služeb u nás hledáte. Na základě toho vybereme vhodný kávovar, kávu a domluvíme podrobnosti financování. Kávovar si můžete pronajmout nebo koupit. Následně Vám vytvoříme velkoobchodní účet u nás na e-shopu pro objednávky a doručíme a nainstalujeme kávovar. O stroj se můžeme pravidelně starat a čistit ho nebo Vám doporučíme vhodné produkty.

Jaký kávovar do kanceláře vybrat?

O rozdílech mezi automatickými a pákovými kávovary do kanceláře si můžete přečíst zde. Většina kanceláří volí automatické kávovary, a to zejména kvůli jednoduché a nenáročné obsluze. Vybrat si ale můžete i jeden z našich pákových kávovarů, ke kterým Vám rádi doporučíme také mlýnek na kávu. Vaše zaměstnance na obsluhu pákového kávovaru rádi zaškolíme. 

Nejoblíbenější automatické kávovary do kanceláře

Káva do kanceláře

Dr. Coffee Coffeebreak Big Plus

Vhodný do větších kanceláří. Mléčný systém, výdej kávy jedním tlačítkem, možnost připojení na vodu.
Káva do kanceláře

Saeco Magic M2

Novinka roku 2023, hodí se do středních a velkých kanceláří. Mléčný systém, automatický čistící program.
Káva do kanceláře

Dr. Coffee C12

Malý, ale výkonný. Ideálních do menších podniků. Mléčný systém, výdej kávy jedním tlačítkem.

Nejoblíbenější pákové kávovary do kanceláře

Káva do kanceláře

Bezzera MATRIX DE

Dva bojlery, PID regulace teploty, rotační čerpadlo. Možnost připojení na vodu.
Káva do kanceláře

ECM Synchronika

Dva bojlery, PID regulace teploty, rotační čerpadlo, manuální dávkování.
Káva do kanceláře

Bezzera DUO DE

PID regulace teploty, volumetrické dávkování, nastavení teploty a dalších parametrů na dotykovém displeji.

Filtrovaná káva do kanceláře

Kávu v kanceláři můžete rozšířit i o kávu filtrovanou. V naší nabídce najdete malé automatické překapávače nebo velkokapacitní profesionální překapávače. K překapávači je potřeba pořídit také mlýnek. 

 

Zrnková káva do kanceláře

V naší nabídce najdete kávu z českých i zahraničních pražíren. Při výběru je důležité vědět, v jakém kávovaru budete kávu připravovat. Zatímco na pákovém kávovaru si vychutnáte široké spektrum káv pražených na espresso, do automatického kávovaru jsou vhodnější tradičně pražené kávy s vyváženým aroma a komplexní chutí. S výběrem Vám poradíme a doporučíme kávu podle Vašich preferencí a rozpočtu. Navštívit nás můžete v naší prodejně v Praze-Modřanech, kde na přání uspořádáme ochutnávku vybraných káv. Jako náš zákazník bude moci využít velkoobchodní slevu i na zrnkovou kávu. 

Možnosti financování

V možnostech financování jsme flexibilní. Kávovar od nás můžete zakoupit nebo si ho pronajmout za podmínek minimálního měsíčního odběru kávy či předem stanoveného nájemného.

Káva do kanceláře

PRONÁJEM

Káva do kanceláře

KOUPĚ

Servis a údržba kávovaru v kanceláři

O kávovar se postaráme po celou dobu trvání spolupráce. Samozřejmostí jsou také urgentní servisní zásahy. Můžeme provádět pravidelné čištění, kontroly. Všechny podmínky jsou dohodnuty předem a definovány ve smlouvě.

Školení pro zaměstnance

Kávové školení pro zaměstnance je dalším oblíbeným benefitem. Provádíme školení na přípravu espressa, filtrované kávy nebo latte artu. Při uvedení kávovaru do provozu zaměstnance seznámíme se základními funkcemi a podělíme se o tipy, jak za každých okolností dosáhnout vynikajícího šálku kávy.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o využití našich služeb, vyplňte poptávkový formulář níže nebo nebo se s námi spojte na telefonním čísle +420 774 202 358.

 

Kdo využívá naši službu Káva do kanceláře

Káva do kanceláře
 
Káva do kanceláře
 
Káva do kanceláře