Káva do kanceláře

Dostatečný přísun kávy na pracovišti by měl být samozřejmostí.

Každá úspěšná firma je dle našeho názoru založena na dvou věcech, a to na dobrém kolektivu a na dostatku kvalitní kávy. Díky těmto dvěma faktorům úspěšně funguje náš tým, a tak se je snažíme rozšířit i do dalších firem.

Nabízíme Vám proto spolupráci v podobě dodávek kávy a s nimi spojeného servisu pro Vaši kancelář. O naše zákazníky se staráme tak, aby se vším měli co nejméně̌ starostí a mohli se věnovat tomu, co je pro ně opravdu důležité.

Pokud budete mít o tuto službu zájem, rádi se u Vás zastavíme a probereme vše potřebné. Ochutnáte také vybranou kávu a řekneme si něco více o tom, jak spolupráce probíhá. Možné je také kávu několik dnů testovat a rozhodnout se společně s kolegy až později. Pokud Vám bude káva vyhovovat, můžeme se domluvit na následujících variantách spolupráce:

  1. Dodávky kávy s vlastním vybavením – pokud již kávovar máte a rozhodnete se pro naši kávu, budeme Vám kávovar pravidelně čistit a udržovat zdarma v rámci dodávek kávy. Čistý kávovar vydrží déle a káva chutná nesporně lépe. Poradíme si s jakýmkoli pákovým kávovarem a běžnými automatickými kávovary.
  2. Dodávky kávy a prodej vybavení – pokud chcete investovat do vlastního vybavení, rádi Vám poradíme a společně vybereme to nejvhodnější vybavení pro Vaše potřeby. Samozřejmostí je i pravidelná údržba kávovaru, jako by byl náš vlastní.
  3. Pronájem vybavení za odběr kávy – pokud nechcete do vybavení investovat, nabízíme možnost jeho zapůjčení po dobu odběru naší kávy. Vybrat si můžete z velkého množství automatických a pákových kávovarů. Pronájem vybavení je vždy definován smlouvou, ve které je stanoven minimální odběr kávy a doba trvání spolupráce.

Výborné zkušenosti máme s kávovary značek Saeco a Egro, u kterých Vám můžeme nabídnout jak základní a levné, přesto spolehlivé kávovary, tak nejmodernější automatické kávovary s řadou funkcí.

Filtrovaná káva do kanceláře

V rámci našich služeb můžete vyzkoušet i filtrovanou kávu do kanceláře. Ta je čím dál populárnější a vyhledávanější, a to nejen v kavárnách, ale právě i na pracovištích. Hlavní předností filtrované kávy je:

  • jednouchá příprava a údržba
  • vyšší obsah kofeinu než u klasického espressa
  • příprava většího množství kávy najednou a servírování z termosky, ve které vydrží káva v nezměněné kvalitě i několik hodin
  • nízké pořizovací náklady - set automatického překapávače a mlýnku pořídíte do 8.000,- Kč

Pokud máte zájem naši kávu zdarma vyzkoušet, budeme rádi, když se nám ozvete nebo nám předáte kontakt na osobu, která se stará o kávu ve Vaší firmě.

Těšíme se, 

Ivan & Michal

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení