Káva do kanceláře

Dostatečný přísun kávy na pracovišti by měl být samozřejmostí.

Každá úspěšná firma je dle našeho názoru založena na dvou věcech, a to na dobrém kolektivu a na dostatku kvalitní kávy. Díky těmto dvěma faktorům úspěšně funguje náš tým, a tak se je snažíme rozšířit i do dalších firem.

Nabízíme Vám proto spolupráci v podobě dodávek kávy a s nimi spojeného servisu pro Vaši kancelář. O naše zákazníky se staráme tak, aby se vším měli co nejméně̌ starostí a mohli se věnovat tomu, co je pro ně opravdu důležité.

Pokud budete mít o tuto službu zájem, rádi se u Vás zastavíme a probereme vše potřebné. Ochutnáte také vybranou kávu a řekneme si něco více o tom, jak spolupráce probíhá. Možné je také kávu několik dnů testovat a rozhodnout se společně s kolegy až později. Pokud Vám bude káva vyhovovat, můžeme se domluvit na následujících variantách spolupráce:

  1. Dodávky kávy s vlastním vybavením – pokud již kávovar máte a rozhodnete se pro naši kávu, budeme Vám kávovar pravidelně čistit a udržovat zdarma v rámci dodávek kávy. Čistý kávovar vydrží déle a káva chutná nesporně lépe. Poradíme si s jakýmkoli pákovým kávovarem a běžnými automatickými kávovary.
  2. Dodávky kávy a prodej vybavení – pokud chcete investovat do vlastního vybavení, rádi Vám poradíme a společně vybereme to nejvhodnější vybavení pro Vaše potřeby. Samozřejmostí je i pravidelná údržba kávovaru, jako by byl náš vlastní.
  3. Pronájem vybavení za odběr kávy – pokud nechcete do vybavení investovat, nabízíme možnost jeho zapůjčení po dobu odběru naší kávy. Vybrat si můžete z velkého množství automatických a pákových kávovarů. Pronájem vybavení je vždy definován smlouvou, ve které je stanoven minimální odběr kávy a doba trvání spolupráce.

Výborné zkušenosti máme s kávovary značek Saeco a Egro, u kterých Vám můžeme nabídnout jak základní a levné, přesto spolehlivé kávovary, tak nejmodernější automatické kávovary s řadou funkcí.

Filtrovaná káva do kanceláře

V rámci našich služeb můžete vyzkoušet i filtrovanou kávu do kanceláře. Ta je čím dál populárnější a vyhledávanější, a to nejen v kavárnách, ale právě i na pracovištích. Hlavní předností filtrované kávy je:

  • jednouchá příprava a údržba
  • vyšší obsah kofeinu než u klasického espressa
  • příprava většího množství kávy najednou a servírování z termosky, ve které vydrží káva v nezměněné kvalitě i několik hodin
  • nízké pořizovací náklady - set automatického překapávače a mlýnku pořídíte do 8.000,- Kč

Pokud máte zájem naši kávu zdarma vyzkoušet, budeme rádi, když se nám ozvete nebo nám předáte kontakt na osobu, která se stará o kávu ve Vaší firmě.