Servis kávovarů a mlýnků

Můžete se na nás obrátit v případě potřeby autorizovaného servisu kávovarů a mlýnků značek Bezzera, La Pavoni, SanRemo, ECM, Rocket Espresso, Compak, Eureka, Bunn, Stone Espresso.

Pro servis všech těchto kávovarů a mlýnků používáme originální díly od výrobců a jsme řádně proškoleni. Navíc s těmito stroji máme dlouholetou servisní zkušenost.

Dále si umíme poradit se servisem kávovarů a mlýnků i dalších značek. Vždy je ale lepší si s námi předem ověřit, zda jsme na Váš konkrétní stroj schopni obstarat odpovídající náhradní díly.

  • servis zajišťujeme jak pro profesionální, tak pro domácí kávovary
  • servis zajišťujeme u Vás na kavárně nebo u nás v obchodě
  • v případě zájmu Vám můžeme zapůjčit odpovídající náhradní kávovar
  • pro nejrychlejší konzultaci Vašeho servisu si prosím připravte výrobní číslo a model kávovaru – štítek na spodní nebo přední straně
  • dále je nutné popsat závadu a popis ideálně doplnit o fotografie či video
  • servis nám usnadníte, když vypozorujete, při jaké činnosti se problém objevuje – spouštění, příprava kávy, čištění, atd.

Cena servisní hodiny je 1000,- bez DPH. V případě servisu u zákazníka je cena servisní hodiny 1450,- bez DPH. 

Cena dopravy je vždy účtována podle konkrétního města a je dohodnuta předem. Servis po domluvě provádíme po celém území České republiky.

Pro konkrétní poptávku nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@coffeehub.cz.

V případě pohotovostního servisu vždy volejte. Je-li závada akutní a kavárna není schopná provozu, jsme schopni vyrazit na servis většinou do 1-3 hodin podle toho, kde se kavárna nachází. V takových případech účtujeme příplatek 1500,- Kč bez DPH.