Kávový catering

Zajištujeme kávový catering pro nejrůznější příležitosti. 

Zkušenosti máme s firemními akcemi, konferencemi, svatbami, rauty a coffee breaky. Bez problému ale zvládneme jakoukoliv další příležitost, kde je kofeinu třeba.

Pro lepší představu nabízíme tyto možnosti:

Malý stánek Filter – jeden barista

Vybavení: Kompletní stánek pro vnitřní i venkovní akce – stůl, ubrus, dekorace, stan.

Automatický překapávač Moccamaster a servírovací konvice, případně další preferované způsoby přípravy filtrované kávy.

Nabídka: Stánek je schopen připravit okolo 10l filtrované kávy za hodinu. Kávy mohou být různé a lze je libovolně střídat.

Kalkulace: Porce kávy je počítána jako 200ml. Akce pro 60 lidí na 3-4 hodiny se pohybuje okolo 4-5 tisíc korun podle místa konání akce a vybraných druhů kávy.

Malý stánek Espresso – jeden barista

Vybavení: Kompletní stánek pro vnitřní i venkovní akce – stůl, ubrus, dekorace, stan.

Pákový kávovar s jednou hlavou, mlýnek a veškeré příslušenství včetně potřebných zásob na přípravu kávy

Nabídka: Stánek je schopen připravit okolo 60 káv za hodinu. Výběr je možný ze všech běžných káv s mlékem i bez něj. Nabídka rostlinných mlék není problém. Na přání jsme schopni připravit speciální kávové drinky jako dýňové latte nebo espresso tonic.

Kalkulace: Vždy počítáme v průměru dvě kávy na osobu. Akce pro 60 lidí na 3-4 hodiny se pohybuje okolo 5-6 tisíc korun podle místa konání akce a vybraného druhu kávy.

Velký stánek Espresso – dva baristé

Vybavení: Kompletní stánek pro vnitřní i venkovní akce – stůl, ubrus, dekorace, stan.

Pákový kávovar se dvěma hlavami, 1 nebo 2 mlýnky a veškeré příslušenství. Lednice na mléko. Veškeré zásoby na přípravu kávy.

Nabídka: Stánek je schopen připravit okolo 120 káv za hodinu. Výběr je možný ze všech běžných káv s mlékem i bez něj. Nabídka rostlinných mlék není problém. Na přání jsme schopni připravit speciální kávové drinky jako dýňové latte nebo espresso tonic.

Kalkulace: Vždy počítáme v průměru dvě kávy na osobu. Akce pro 200 lidí na 3-4 hodiny se pohybuje okolo 8-10 tisíc korun podle místa konání akce a vybraných druhů kávy.

Velký stánek Komplet – tři baristé 

Vybavení: Kompletní stánek pro vnitřní i venkovní akce – stůl, ubrus, dekorace, stan.

Pákový kávovar se dvěma hlavami, 1 nebo 2 mlýnky a veškeré příslušenství. Lednice na mléko. Veškeré zásoby na přípravu kávy. Automatický překapávač Moccamaster a servírovací konvice, případně další preferované způsoby přípravy filtrované kávy.

Nabídka: Stánek je schopen připravit okolo 120 káv za hodinu a 10-15l filtrované kávy za hodinu. Výběr je možný ze všech běžných káv s mlékem i bez něj. Nabídka rostlinných mlék není problém. Na přání jsme schopni připravit speciální kávové drinky jako dýňové latte nebo espresso tonic.

Kalkulace: Vždy počítáme v průměru dvě kávy na osobu a 200ml filtrované kávy na osobu. Akce pro 200 lidí na 3-4 hodiny se pohybuje okolo 10-12 tisíc korun podle místa konání akce a vybraných druhů kávy. 

Jak vše probíhá?

Zašlete nám popis akce, kterou byste chtěli provonět kávou. Jakákoliv Vaše představa nám pomůže odhadnout, co by pro Vás bylo nejlepší. Na základě Vašich požadavků Vám pošleme cenovou kalkulaci, kterou poté můžeme dále upravovat. Není pro nás problém zajistit akci kdekoliv po České republice. Vždy osobně přijedeme, vše rozložíme, po akci sklidíme a odvezeme.

Co je dobré vědět?

Kávu běžně servírujeme do papírových rozložitelných kelímků. Při nižším počtu osob ale lze pronajmout i porcelán, pokud je možnost ho na místě řádně umývat.

Kalkulace se může lišit podle doby trvání akce.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení