Kávový catering

Zajištujeme kávový catering pro nejrůznější příležitosti. 

Zkušenosti máme s firemními akcemi, konferencemi, svatbami, rauty a coffee breaky. Také je možné si od nás jen pronajmout vybavení a postarat se o realizaci cateringu svépomocí.

Ukázka realizovaného cateringu

Návrh bez názvu (3)


Možnosti cateringu: 

Malý stánek s filtrovanou kávou a jedním baristou

Vybavení:

 - kompletní stánek pro vnitřní i venkovní akce – stůl, ubrus, dekorace, stan

 - automatický překapávač a servírovací konvice, případně další preferované způsoby přípravy filtrované kávy jako chemex, V60, cold brew atd.

Na stánku jsme schopni zajistit zhruba 10 l filtrované kávy za hodinu. Kávy lze libovolně střídat a lze si je dopředu ochutnat a vybrat. Porce kávy je 200 ml. Tento stánek se hodí pro vnitřní i venkovní akce, pro rauty či coffee breaky. Filtrovanou kávu i cold brew lze zajistit i do espresso stánku.

Malý stánek s espresso kávovarem a jedním baristou

Vybavení:

 - kompletní stánek pro vnitřní i venkovní akce – stůl, ubrus, dekorace, stan

 - pákový kávovar, mlýnek a veškeré příslušenství včetně potřebných zásob na přípravu kávy 

Na stánku jsme schopni připravit kolem 50 porcí káv (espresso i mléčných káv) za hodinu. V nabídce máme všechny běžné nápoje jako espresso, americano, flat white, latte nebo cappuccino. Na přání jsme také schopni připravit speciální drinky jako ochucené latte nebo espresso tonic. Nabídku můžeme rozšířit i o filtrovanou kávu či cold brew. Tento stánek se hodí pro vnitřní i venkovní akce s menším počtem hostů (50 - 200 osob), záleží však na charakteru akce a na době trvání. 

Velký stánek s espresso kávovarem a dvěma baristy

Vybavení:

 - kompletní stánek pro vnitřní i venkovní akce – stůl, ubrus, dekorace, stan

 - pákové kávovary, mlýnky a veškeré příslušenství a zásoby na přípravu kávy

Na stánku jsme schopni připravit 120 porcí káv (espresso i mléčných káv) za hodinu. V nabídce máme všechny běžné nápoje jako espresso, americano, flat white, latte nebo cappuccino. Na přání jsme také schopni připravit speciální drinky jako ochucené latte nebo espresso tonic. Nabídku můžeme rozšířit i o filtrovanou kávu či cold brew. Tento stánek se hodí pro vnitřní i venkovní akce s větším počtem hostů (200 - 800), záleží však na charakteru akce a na době trvání. 


Jak vše probíhá?

Skrze poptávkový formulář níže nám zašlete požadované údaje o akci, kterou byste si přáli zrealizovat. Následně Vás kontaktujeme a doladíme podrobnosti, na základě kterých pro Vás připravíme cenovou kalkulaci. Rádi zajistíme eventy po celé České republice. Vše vždy osobně připravíme, přivezeme a po skončení akce zase uklidíme a odvezeme. Domluvit se můžeme i na ochutnávce kávy, kde si můžete vybrat jakoukoli kávu z naší nabídky.

Co je dobré vědět?

Kávu běžně servírujeme do papírových rozložitelných kelímků. Při nižším počtu osob ale lze pronajmout i porcelán, pokud je možnost ho na místě řádně umývat.

Pronájem vybavení (1)

 Kalkulace se může lišit podle doby trvání akce. 

Pronájem vybavení (2)