Kávový catering

Zajištujeme kávový catering pro nejrůznější příležitosti. Zkušenosti máme s konferencemi, rauty, coffee breaky a venkovními akcemi či festivaly různého zaměření. Nějčastěji si nás najímáte na firemní kávový catering nebo kávový catering na svatbu. Ať už potřebujete servírovat kávu kdekoli, jsme velmi přizpůsobiví a vyjdeme Vám vstříc. 

Varianty kávového cateringu

 • Kávový catering s jedním profesionálním baristou

Tato varianta je ideální pro menší akce do 150 osob. Vždy ale záleží na charakteru konkrétní akce. Postaráme se o instalaci, set-up, vybavení a odinstalaci. Standardně servírujeme tradiční kávové nápoje jako espresso, americano, lungo a všechny mléčné kávy. Do nabídky můžeme zahrnout i rostlinná mléka. Jsme schopni servírovat také sezonní kávové drinky jako espresso tonic nebo pumpkin spice latte. Není problém připravit filtrovanou kávu či cold brew. Kapacita této varianty je cca 60 káv za hodinu. 

 • Kávový catering se dvěma profesionálními baristy

Tato varianta je vhodná pro větší akce s počtem hostů od 150. Vybaveni jsme dvěma pákovými kávovary a jedním či dvěma mlýnky (podle nabídky kávy). Stejně jako u první varianty připravujeme různé kávové nápoje včetně sezonních a mléčných káv (rostlinné alternativy můžeme na přání zařídit). Po dohodě je možné nabídku rozšířit o filtrovanou kávu či cold brew. 

Cena kávového cateringu

 • Kávový catering s jedním profesionálním baristou: 8 000 Kč (po dobu maximálně 6 hodin*)
 • Kávový catering se dvěma profesionálními baristy: 13 000 Kč (po dobu maximálně 6 hodin)
 • Doprava: 6 Kč / 1 kilometr (z Prahy jezdíme po celé České republice)
 • Káva: 20 Kč** / 1 porce (včetně obalového materiálu, mléka, cukru atd.)

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

*Pokud je akce plánována na delší dobu, cenová kalkulace se může lišit.

**Cena kávy se liší podle vybraného druhu kávy a podle různých sezonních alternativ. Spotřebovanou kávu účtujeme podle reálné spotřeby.

Nejčastější otázky na kávový catering

 • Jak vypadá Váš kávový stánek?

Náš kávový stánek vždy přizpůsobíme Vám. Standardně jezdíme s obrandovými cateringovými stoly (možná je i varianta bez našeho brandu). Nemáme ale žádný problém vybavení postavit na Vašem nábytku a ve Vašem zázemí. Děláme to běžně, podle individuálních představ klienta. 

 • Kdo připravuje kávu?

Všichni naši baristé jsou řádně proškoleni a v oboru se pohybují roky. Garantujeme Vám úsměv na tváři a profesionalitu.

 • Jak dlouho dopředu je catering potřeba rezervovat?

Vždy záleží na termínu. Někdy máme plný celý měsíc, někdy se trefíte výborně. Váš termín poptejte skrze formulář níže a my se Vám co nejdříve ozveme. 

 • Jak probíhá platba?

Standardně si účtujeme zálohu 50 % 14 dnů dopředu. Zbytek včetně spotřebované kávy účtujeme po akci.

 • Jak účtujete kávu?

Záleží na Vás. Pokud se rozhodnete kávu hostům uhradit, kávu účtujeme až po akci podle našich maloobchodních cen zrnkové kávy. Obvykle se cena pohybuje kolem 20 Kč/porce včetně mléka a obalových materiálů. Můžete se však rozhodnout pro variantu, že si hosté kávu budou hradit sami. V takovém případě přijímáme platby hotově i kartou a cenu za kávu stanovíme podle aktuálních trendů, přesto rozumně.

 • Do čeho kávu servírujete?

Obvykle kávový catering pořádáme v "polních" podmínkách, a proto kávu servírujeme do papírových kelímků. Pokud byste si přáli kávu servírovat do porcelánových šálků, je potřeba na místě zajistit odpovídající servis. 

 • Jakou kávu připravujete?

Standardně připravujeme tradiční kávové nápoje jako espresso, americano, lungo, cappuccino, latte a flat white. Mléčné kávy můžeme připravovat také z rostlinného mléka a alternativně s sebou dovezeme i vše potřebné pro přípravu sezonních kávových drinků nebo připravíme filtrovanou kávu či cold brew. To, z jakého zrna budeme kávu připravovat, je čistě na Vás. Můžete si vybrat z naší nabídky zrnkové kávy. Výběr můžete samozřejmě nechat i na nás. Pořádáním kávových cateringů se zabýváme spoustu let a víme, co lidem chutná. 

 • Jaké zázemí potřebujete připravit?

Aby naše vybavení fungovalo, je nutná elektřina. V blízkosti by také měla být pitná voda. Pokud je s vodou problém, musíme to vědět dopředu, abychom se podle toho zařídili. Poté nám už stačí pár metrů čtverečních prostoru a můžeme kouzlit.

 

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Zašlete nám Vaši poptávku společně s doplňujícími dotazy a požadavky. Dbáme na individuální přístup a vždy se snažíme vše vyřešit k Vaší spokojenosti. 

 Poptat kávový catering