RS1 Rancilio Specialty 3 GR

Novinka roku 2020, profesionální kávovar z dílny Rancilio Specialty. Špičkové a inovativní technologie v kombinaci s desítkami let zkušeností se postarají o bezkonkurenční šálek kávy. 

Dostupnost Na objednání
360.000 Kč 297.520,66 Kč bez DPH
RS1 Rancilio Specialty 3 GR

Třípákový profesionální kávovar RS1 je výsledkem využití průkopnických technologií a zkušeností, kterými společnost Rancilio Group disponuje. Hlavní myšlenkou při konstrukci kávovaru je zajistit, aby byla práce na kávovaru co nejvíce plynulá. 

Mezi hlavní přednosti kávovaru patří bezkonkurenčně přesná regulace teploty během extrakce, která baristovi umožňuje vyladit každý detail, inovativní spařovací jednotka zvyšující efektivitu a zlepšující proudění vody v mikrobojleru, a vícebojlerový systém. Každá hlava má svůj mikrobojler a dvě topná tělesa, která se postarají o maximální tepelnou stabilitu

Dvě variabilní parní trysky mají tři polohy, jednu určenou zejména pro čištění, u ostatních dvou lze naprogramovat úroveň výkonu, a díky tomu je možné bez prodlení a obav z negativního výsledku střídat různé velikosti konviček či různá mléka. 

Extrakce se ovládá pomocí tlačítek na hlavách kávovaru. Každá hlava může mít až tři přednastavené programy, samozřejmostí je manuální spouštění a zastavení extrakce. Každá hlava má také svůj menší displej ukazující teplotu a čas. 

Uprostřed kávovaru se nachází hlavní displej, na které můžete rychle a intuitivně ovládat vše, od parních trysek až po extrakci. 

Výdejník horké vody má dvě ovládací tlačítka, lze nastavit množství pro každé tlačítko. Odkapávací miska je polohovatelná.

Rozměry kávovaru jsou 46,3 cm (výška) x 84 cm (šířka) x 60 cm (hloubka).

Součástí balení je také základní baristická výbava včetně tradiční páky s možností výměny jednoho nebo dvou vývodů, nahé páky, odměrky, tamperu, štětečku na čištění a baristické utěrky. 

Rancilio Specialty vychází vstříc individuálním požadavkům a všechny nerezové části kávovaru lze barevně přizpůsobit. Doba dodání kávovaru je, nenastanou-li žádné komplikace při výrobě a následném shippingu, cca 4 týdny. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Hmotnost: 115 kg
Bojler: Vícebojlerový
Materiál bojleru: Nerezová ocel
Čerpadlo: Rotační
Připojení na vodu: Přímé napojení na vodu
? Vyhřívání hlavy: Elektrické

Denní čištění a údržba

Patentovaný systém teplotní profilace

Představení kávovaru

Variabilní parní tryska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

RS1 Rancilio Specialty 2 GR
Novinka
RS1 Rancilio Specialty 2 GR
Skladem předváděcí model (1 ks)
350.000 Kč

Novinka roku 2020, profesionální kávovar z dílny Rancilio Specialty. Špičkové a inovativní technologie v kombinaci s desítkami let zkušeností se postarají o bezkonkurenční šálek...

6360