Mahlkönig E65W GBS - černý
Kompaktní profesionální mlýnek se zabudovanou váhou a možností propojení s chytrým kávovarem. S elektronickým nastavením mletí.
Kompaktní mlýnek od prestižní německé značky Mahlkönig přidává chytré uživatelské rozhraní, které umožňuje propojení mlýnku s chytrým kávovarem, kdy je výsledkem automatické přenastavování mletí podle cílené délky extrakce.
K mlýnku byla vyvinuta mobilní aplikace Mahlkönig Sync, která umožňuje jednoduché spárování, nastavení a celkový přehled o provozu mlýnku.
Klíčové vlastnosti:
- Elektrické nastavení vzdálenosti mlecích kamenů a tedy hrubosti mletí na displeji nebo v mobilní aplikaci (můžete nastavovat i na dálku)
- Funkce Sync System umožňuje komunikaci mezi mlýnkem a kompatibilním kávovarem nebo zařízením s podporou Sync, aby byla zajištěna kvalita každého espressa, ať už kávu připravuje kdokoliv. (kompatibilní kávovary jsou například: La Marzocco Linea PB ABR, GB5 ABR, KB90 ABR)
- Mobilní aplikace Mahlkönig Sync pro snadné nastavení a přehled o používání mlýnku
- Jednoduchá kalibrace nuly, pouhým stisknutím tlačítka
- Patentovaná detekce vzdálenosti mlecích kamenů (DDD) umožňuje přesné a opakovatelné nastavení mletí
- Možnost propojení kompatibilních zařízení přes USB kabel, není zapotřebí WI-Fi
- 65mm ploché ocelové mlecí kameny pro konzistentní mletí
- Vhodný do středně vytížených podniků
- Automatická detekce páky
- Tiché mletí
- Displej s vysokým rozlišením
Kapacita zásobníku: 1 200 g
Rozměry (Š×V×H): 19,5 × 62 × 28,3 cm
Hmotnost: cca 12,2 kg
! Mlýnek Vám můžeme objednat i v bílé barvě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické mlýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Využití: | Espresso a alternativní metody |
| Typ mlýnku: | Profesionální |
| Mlecí kameny: | Ploché |
| Digitální displej: | ✅ |
| Výška: | 620 mm |
| Šířka: | 195 mm |
| Hloubka: | 283 mm |
| Výkon motoru: | 440 W |
| Objem násypky: | 1200 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář



