Bezzera Mitica TOP PID

Bezzera Mitica to je hlava E61, 2-litrový měděný bojler a možnost doplnit tento kávovar o rotačního čerpadlo, příme napojení na vodu nebo systém PID.

Na objednání
Značka: Bezzera
49.890 Kč 41.231,40 Kč bez DPH
Kategorie: Bezzera
Hmotnost: 31 kg
Bojler - typ: HX
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Měď
Bojler - objem: 2 l
Čerpadlo: Rotační
Nádržka na vodu: Ano - 4 l
Přímé napojení na vodu: Ano
Příkon: 1550 W
Regulace teploty: PID
? Vyhřívání hlavy: Termoskopické
Šířka: 320 mm
Výška: 400 mm
Hloubka: 450 mm
Počet hlav: 1

Kávovar Mitica, jeden z nejuniverzálnějších kávovarů Bezzera. Tento model je dostupný celkem ve 4 variantách kombinující vibrační nebo rotační čerpadlo, přímé napojení na vodu nebo nádržku a možnost kontrolovat teploty vody pomocí systému PID.

Všechny verze jsou postaveny na základě profesionálních komponent. Tělo je vyrobeno z leštěné nerezové oceli AISI 304. Hlavová skupina E61 je zahřívána klasickým termoskopický systémem a zaručuje výjimečnou tepelnou stabilitu. Uvnitř se nachází měděný bojler typu HX o objemu 2 litry, ten umožňuje připravovat kávu a páru zároveň bez poklesu tlaku extrakce.

Kávovar má pouze manuální ovládání, začátek i konec extrakce je tedy plně ve vašich rukách. Dále má kávova dva tlakoměry - indikace tlaku v bojleru a indikace tlaku v hlavě kávovaru. 

Mitica S:

- Nádržka na vodu a vibrační čerpadlo

Mitica R:

- Přímé napojení na vodu a rotační čerpadlo

Mitica TOP:

- Možnost volit mezi nádržkou a napojením na vodu, rotační čerpadlo

Mitica TOP PID:

- Možnost volit mezi nádržkou a napojením na vodu, rotační čerpadlo a uživatelská kontrola teploty vody pomocí systému PID v rozmezí od 80°C do 100°. Podsvácený znak Bezzera v zadní části kávovaru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: