Rocket Espresso R9 1 GR

Značka: Rocket

Kávovar R9 One je malý vícebojlerový kávovar s možností profilace tlaku při extrakci. To z něj dělá ideální stroj na všechny možné akce, kde musí být 100% kvalita.

Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
139.000 Kč 114.876 Kč bez DPH
Rocket Espresso R9 1 GR
Značka: Rocket
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Model R9 One je kávovar s možností profilace tlaku a bojlerem pro každou hlavu individuálně. Tento systém Vám umožní dostat z Vaší kávy to nejlepší. Celé tělo je vyrobeno z robustní nerezové oceli, všechny hrany jsou oblé a leštěné. 

Parní bojler

Bojler o objemu 3,6 l čistě jen pro páku a horkou vodu zajišťuje maximální pohodlí při práci baristy v každém provozu kde děláte jednu kávu za druhou. Parní ramínka jsou upravena tak aby nepálila - pára vede teflonovou trubkou, tím nedochází k připékání mléka na ramínko a ztrátě teploty páry. Dlouhý design ramínka umožňuje práci s konvičkami všech velikostí a tvarů. Pára je pouštěna pákovým ventilem, který ulehčuje časté používání a je výrazně rychlejší a pohodlnější než běžný kohout. 

Kávový bojler

Hlava má vlastní bojler o objemu 1,9 l u kterého lze nastavit teplotu. Hlava je plně saturovaná vodou a díky výkonnému topnému tělesu bojleru drží stálou teplotu. 

Profilace tlaku

Na hlavě je možné nezávisle profilovat tlak při extrakci. Tlak je regulován otočnou hlavou na každé hlavě. Na displeji za hlavou lze vybrat jeden ze 4 nastavených profilů nebo přepnout na manuální režim a ovládat tlak v reálném čase. vytvořený profil lze potom rychle uložit a použít příště. 

Další funkce

Vypnutí jednotlivých bojlerů. Nastavení automatického zapnutí a vypnutí. 

Balení

Kávovar přichází v dřevěné krabici s pevnou paletou pro snadný transport. Součástí jsou: 1 double páky a 1 singl,  sada košíčků běžné 17g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vícebojlerové | Multi boiler
Hmotnost: 47.4 kg
Bojler: Dvoubojlerový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: