Slayer Espresso Single Group

9 hodnocení
Značka: Slayer

Jeden z nejmodernějších espresso kávovarů na trhu. Ideální pro menší kavárny, espresso bary nebo velmi náročné kávové nadšence. Patentovaná technologie průtoku vody.

Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
29.12.2023
Možnosti doručení
231.500 Kč 191.322 Kč bez DPH
Slayer Espresso Single Group
9 hodnocení
Značka: Slayer
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
4,7 9 hodnocení

Kávovar Slayer Espresso Single Group se vyrábí výhradně na zakázku a je možné individuálně zvolit každý detail včetně barev jednotlivých částí kávovaru nebo loga. Nastavení si lze navolit v konfigurátoru na oficiálních stránkách Slayer Espresso. Přesnou kalkulaci získáte od nás na osobní konzultaci. Základní provedení kávovaru zahrnuje černé práškově lakované bočnice a zadní panel, stříbrné práškované boční X a dřevěné detaily. 

Největší předností kávovaru je možnost detailně nastavit nejrůznější parametry při přípravě kávy, a to pomocí dotykového panelu. Nastavit můžete například teplotu vody v kávovém bojleru, tlak v parním bojleru, tlak čerpadla a mnoho dalšího. Nastavit lze také úsporný mód, kdy kávovar udržuje jen základní teplotu v bojleru, a tím šetří energii, především v noci. Kávovar je vybaven automatickým čistícím režimem.

Díky patentované technologii průtoku vody hlavou můžete kontrolovat proud vody při extrakci tak, aby byl vytvořen co nejlepší chuťový profil. Voda do hlavy je přiváděna ze samostatného bojleru o objemu 1,1 litru. Je nejprve vedena předehřívací smyčkou kolem parního bojleru, čímž se urychlí dohřívání a nedochází k výkyvům teplot. Teplotu vody lze nastavit s přesnotí na 0,1 °C. Průtok vody je regulován jehlovým ventilem, který umožňuje přesně nastavit množství vody v daném čase. Tento faktor se významně podílí na konečném výsledku. Čím větší průtok, tím rychleji se naplní celý košíček s kávou vodou a začne se tvořit tlak pro samotnou extrakci.

Extrakci ovládáte manuálně pomocí páky na hlavě kávovaru. Páka spouští první nebo druhý stupeň průtoku a čas obou fází se Vám ukazuje na displeji. Pomocí této funkce můžete zásadně měnit chuť kávy. První fázi můžete také nastavit automaticky na určený čas, a tím si ulehčit práci. Samotná sprcha je teflonová, aby nezachytávala mastnotu z kávy. Páka je průměru 58 mm a v základu je dodávána pouze nahá páka, nikoli tradiční páky s jedním nebo dvěma vývody. 

Parní tryska má dlouhé a ohebné rameno, které Vám umožňuje nastavit jakoukoliv polohu v konvičce bez omezení. Dávkování páry je postupné pomocí ventilu ovládaného pákou, máte tak možnost pustit takové množství páry, jaké požadujete.

Kávovar musí být vždy připojen na tlakový přívod vody s konstantním tlakem nejméně 2 bary. 

Uvedená cena je orientační. Finální cenu Vám sdělíme podle Vašich požadavků a aktuálních nákladů na transport a celní poplatky. Doba dodání kávovaru je minimálně 4 měsíce, závisí na výrobní kapacitě výrobce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální pákové kávovary
Hmotnost: 50 kg
Bojler: Dvoubojlerový
Materiál bojleru: Nerezová ocel
Čerpadlo: Rotační
Připojení na vodu: Přímé napojení na vodu
PID: Ano
Výška: 330 mm
Šířka: 470 mm
Hloubka: 580 mm
Příkon: 2000 W

Recenze AJ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Rocket Espresso R NINE ONE
141.371 Kč

Navržen pro malé prostory, vyroben plně v souladu s technologickými nároky profesionálních Rocket kávovarů. Nekompromisní R NINE ONE.

3284