Bezzera Strega TOP

Značka: Bezzera

Bezzera Strega TOP v sobě kombinuje tradiční pákový systém a funkce moderních kávovarů. Bojler s tepelným výměníkem a vibrační čerpadlo. Možnost přímého napojení na vodu.

Dostupnost Skladem u výrobce
Možnosti doručení
59.900 Kč 49.504 Kč bez DPH
Bezzera Strega TOP
Značka: Bezzera

Bezzera Strega TOP je spojením moderního kávovaru z 21. století a tradičního pákového systému z přelomu 40. a 50. let minulého století. Díky tomu je zaručena optimální extrakce kávy a výsledkem je dokonale krémové espresso ve stopách italské tradice. Káva je na tomto kávovaru připravována na jiném tlakovém profilu a samotná příprava přináší jedinečný zážitek. 

Uvnitř kávovaru je měděný bojler s tepelným výměníkem o objemu 2 litrů. Díky tomu můžete zároveň připravovat kávu a používat parní trysku bez poklesu tlaku extrakce.

Kávovar pracuje s elektronicky regulovaným vibračním čerpadlem, které automaticky doplňuje úroveň vody v bojleru. Čerpadlo dále dopravuje vodu z bojleru do hlavy kávovaru, ale již neslouží k extrakci, ta je tak naprosto tichá. V případě napojení kávovaru na vodovodní řád s tlakem 1 až 6 bar lze čerpadlo zcela vypnout a kávu tak připravit v naprosté tichosti.

Při stlačení páky dojde k naplnění pístu vodou. Následně proběhne preinfuze, a jakmile dojde k extrakci, čerpadlo se vypne a samotná extrakce už probíhá pouze za pomoci stlačené pružiny. Tlakový profil je tedy klesající. 

Hlava kávovaru je vyhřívána topným tělesem, regulovaná termostatem. Na kávovaru je umístěn manometr pro kontrolu tlaku. Zásobník na vodu má objem 4 l. 

Pákový mechanismus pro extrakci kávy u všech verzí je testován na +250 000 cyklů.

Součástí balení jsou dva košíčky na přípravu jedné nebo dvou porcí kávy, slepý košíček na čištění, páka s dvojitou výpustí, páka s jednou výpustí, plastový tamper, kartáček na čištění hlavy kávovaru. 

Kávovar se vyrábí ručně v Itálii.  

CoffeeHub je přímým distributorem Bezzera kávovarů, nabízíme záruční i pozáruční servis. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se Vám kávovar porouchal či potřebuje jen pravidelný servis, neváhejte nás kontaktovat

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným výměníkem | Heat Exchanger
Hmotnost: 32 kg
Bojler: Heat Exchanger
Materiál bojleru: Měď
Čerpadlo: Vibrační
Připojení na vodu: Kombinace zásobníku a přímého napojení
Výška: 710 mm
Šířka: 330 mm
Hloubka: 450 mm
Příkon: 1350 W

Bezzera Strega

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: