Bezzera BZ 16 DE R

Značka: Bezzera

Nejmenší Bezzera kávovar, který disponuje všemi funkcemi kávovarů z profesionální řady. Má přímé napojení na vodu, rotační čerpadlo a volumetrické dávkování. 

Dostupnost Skladem u výrobce
Možnosti doručení
54.890 Kč 45.364 Kč bez DPH
Bezzera BZ 16 DE R
Značka: Bezzera

Model Bezzera BZ 16 DE R je vysoce kvalitní kávovar, postavený z profesionálních komponentů. Tělo je vyrobeno z leštěné nerezové oceli AISI 304.  

Kávovar má nezávisle vyhřívanou profesionální hlavu BZ, používá se standardní páka o velikosti 58 mm, a měděný bojler o objemu 2 litry s integrovaným tepelným výměníkem. Díky tomu můžete zároveň připravovat kávu a používat parní trysku bez poklesu tlaku extrakce.

Tento model má rotační čerpadlo a přímé napojení na vodu, je tedy vhodný i do kaváren či restaurací. 

Dávkování kávy je volumetrické a je řízené mikroprocesorem, na kávovaru jsou 4 programovatelná tlačítka pro spouštění extrakce a jedno kontinuální. 

Součástí balení jsou dva košíčky na přípravu jedné nebo dvou porcí kávy, slepý košíček na čištění, páka s dvojitou výpustí, páka s jednou výpustí, plastový tamper, plastová odměrka a kartáček na čištění hlavy kávovaru. 

Kávovar se vyrábí ručně v Itálii.  

CoffeeHub je přímým distributorem Bezzera kávovarů, nabízíme záruční i pozáruční servis. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se Vám kávovar porouchal či potřebuje jen pravidelný servis, neváhejte nás kontaktovat

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným výměníkem | Heat Exchanger
Hmotnost: 30 kg
Bojler: Heat Exchanger
Materiál bojleru: Měď
Čerpadlo: Rotační
Připojení na vodu: Přímé napojení na vodu
Výška: 400 mm
Šířka: 320 mm
Hloubka: 450 mm
Příkon: 1350 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: