R 9 ONE

Kávovary R9 One je malý multi bojlerový kávovar s možností profilace tlaku při extrakci. To z něj dělá ideální stroj cestování na všechny možné akce kde kvalita musí být 100%.

Na objednání
Značka: Rocket
139 000 Kč
Kategorie: Kávovary
Hmotnost: 47.4 kg
Bojler - typ: Duální
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 3,6 l + 1,9 l
Čerpadlo: Gear pump
Příkon: 1600 W
Regulace teploty: PID
? Vyhřívání hlavy: Elektrické
Šířka: 410 mm
Výška: 430mm
Hloubka: 505 mm
Počet hlav: 1

Model R9 One je kávovar s možností profilace tlaku a bojlerem pro každou hlavu individuálně. Tento systém Vám umožní dostat z Vaší kávy to nejlepší. Celé tělo je vyrobeno z robustní nerezové oceli, všechny hrany jsou oblé a leštěné. 

Parní bojler

Bojler o objemu 3,6 l čistě jen pro páku a horkou vodu zajišťuje maximální pohodlí při práci baristy v každém provozu kde děláte jednu kávu za druhou. Parní ramínka jsou upravena tak aby nepálila - pára vede teflonovou trubkou, tím nedochází k připékání mléka na ramínko a ztrátě teploty páry. Dlouhý design ramínka umožňuje práci s konvičkami všech velikostí a tvarů. Pára je pouštěna pákovým ventilem, který ulehčuje časté používání a je výrazně rychlejší a pohodlnější než běžný kohout. 

Kávový bojler

Hlava má vlastní bojler o objemu 1,9 l u kterého lze nastavit teplotu. Hlava je plně saturovaná vodou a díky výkonnému topnému tělesu bojleru drží stálou teplotu. 

Profilace tlaku

Na hlavě je možné nezávisle profilovat tlak při extrakci. Tlak je regulován otočnou hlavou na každé hlavě. Na displeji za hlavou lze vybrat jeden ze 4 nastavených profilů nebo přepnout na manuální režim a ovládat tlak v reálném čase. vytvořený profil lze potom rychle uložit a použít příště. 

Další funkce

Vypnutí jednotlivých bojlerů. Nastavení automatického zapnutí a vypnutí. 

Balení

Kávovar přichází v dřevěné krabici s pevnou paletou pro snadný transport. Součástí jsou: 1 double páky a 1 singl,  sada košíčků běžné 17g.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: