Rancilio Silvia V6 Black

Značka: Rancilio

Domácí kávovar s manuálním dávkováním a jednokomorovým bojlerem o kapacitě 0,3 l. Tento model V6 z roku 2021 je v černém provedení v kombinaci s nerezovou ocelí. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
16.979 Kč 14.032,23 Kč bez DPH
Rancilio Silvia V6 Black
Značka: Rancilio

Poloautomatický pákový kávovar s mosazným izolovaným bojlerem o objemu 0,3 l (díky izolaci je u tohoto kávovaru lepší tepelná stabilita) a nádržkou na vodu o celkovém objemu 2 l. Tělo kávovaru je vyrobené z nerezové oceli a vrchní část je vybavena pasivním nahříváním hrnků. Kávovar má kromě tlačítka pro manuální přípravu kávy i spínač pro dodávku horké vody a pro parní trysku, jejíž intenzita se následně ovládá kolečkem na přední části kávovaru. Model Silvia Black je speciálně upraven v souladu se směrnicemi EU a je vybaven režimem spánku. Před šleháním mléka je tak nutné na pár sekund zapnout spínač pro přípravu kávu, v opačném případě by se kávovar díky své funkci automatického režimu spánku mohl během šlehání mléka dostat do režimu spánku. Rancilio Silvia Black má třícestný ventil pro uvolnění tlaku vody po vypnutí tlačítka pro přípravu kávy a pro jednoduché čištění kávovarů pomocí slepého sítka. Kávovar má také termostaty pro bojler při přípravě espressa, pro teplotu páry a další, který chrání bojler proti přehřátí. Čerpadlo je u tohoto modelu vibrační.

 

Součástí kávovar je také páka s dvojitou výpustí, sítka (14 a 18 g), gumová záslepka pro zpětný oplach, plastová odměrka a tamper. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednobojlerové kávovary | Single boiler
Hmotnost: 14 kg
Bojler: Jednobojlerový

Rancilio Silvia E - čistě nerezová verze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: