Mahlkönig E65S - černý
Kompaktní profesionální mlýnek s výkonným motorem a 65mm plochými ocelovými kameny, vhodný do středně vytížených podniků nebo do menších kaváren.
Tento mlýnek kombinuje precizní mletí, nízkou hlučnost a kompaktní velikost — to vše v provedení proslulé německé značky Mahlkönig.
Klíčové vlastnosti:
- 65 mm ocelové mlecí kameny – optimalizované pro rovnoměrné a přesné mletí, které podpoří správnou extrakci a výslednou chuť vaší kávy
- 6 přednastavitelných mlecích programů – v menu si můžete uložit až 6 nastavení pro mletí a mít tak jednodušší přístup k Vašim oblíbeným receptům
- Silný motor – zajišťuje stabilní výkon, vhodný do středně vytížených provozů
- Násypka na 1200 g - větší kapacita usnadní provoz bez nutnosti častého doplňování
- Intuitivní velký displej – snadné ovládání a přehledné zobrazení nastavení
- Tichý chod– vysoký výkon bez rušivého hluku během provozu.
Rozměry (Š×V×H): 19,5 × 58,3 × 28,3 cm
Hmotnost: ~11,2 kg
! Mlýnek Vám můžeme objednat i v bílé barvě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické mlýnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 4260429558858 |
| Využití: | Espresso a alternativní metody |
| Typ mlýnku: | Profesionální |
| Mlecí kameny: | Ploché |
| Digitální displej: | ✅ |
| Výška: | 583 mm |
| Šířka: | 195 mm |
| Hloubka: | 283 mm |
| Výkon motoru: | 440 – 580 W |
| Objem násypky: | 1200 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář



