Slayer Espresso 1gr

Značka: Slayer

Kávovar Slyer Espresso je jedním z nejmodernějších espresso kávovarů, který můžete na trhu najít. Jeho přednosti spočívají v detailním technickém nastavení všech paramertů Vaší kávy. Pomocí dotykového panelu je možné nastavit teplotu kávového bojleru, tlak parního bojleru, tlak čerpadla a monoho dalšího. Díky patentované technologii průtoku vody hlavou můžete kontrolovat proud vody tak aby vytvořil co nejlepší chuťový profil kávy. Díky tomu všemu je extrakce kávy plně v rukou baristy.

Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
231.500 Kč 191.322 Kč bez DPH
Slayer Espresso 1gr
Značka: Slayer

Jedno z hlavní předností je, že kávovar je vyráběný na zakázku a to právě pro Vás. Je tedy možné individuálně zvolit každý detail a tím udělat z kávovaru tu hlavní hvězdu Vaší kavárny. Podívejte se na sociální sítě na profily Slayer pro inspiraci jak mohou kávovary vypadat. Nebo si zkuste sestavit ten Váš na stránkách slayerespresso.com - machines - personalize kde najdete konfigurátor. Případnou přesnou kalkulaci a možnosti Vám řekneme na osobní konzultaci.

Design

Základní provedení můžete vidět na obrázcích a zahrnuje černépráškově lakovanébočnice a zadní panel, stříbrné práškovanéboční X, dřevěnéčásti v provedení Peruánsky ořech. Úpravy vzhedu jsou jen na Vás umožní Vám vytvořit stroj jaký bude jen jeden na světě. Na kávovaru je možná zvolit dřevěné detaily, barvu celého kávovaru nevyjímaje predního panelu a odkapu, povrchovou úpravu bočního X, na kávovar je také možné umístit logo.

Pára

Parní tryska má 4 díry o průměru 1,1mm, dlouhé a ohebé rameno Vám umožňuje nastavit jakoukoliv polohu v konvičce bez jakéhokoliv omezení. Dávkování páry je postupné pomocí ventilu ovládaného pákou, máte tak možnost pustit přesně takové množství páry jaké požadujete.

Extrakce

Voda do hlavy je přiváděna ze samostatného bojleru o objemu 1,1 litru, než voda jde do bojleru prochází predehřívací smyčkou okolo parního bojleru o objemu 60ml čímž se urychlí dohřívání. Telota vody lze nastavit s přesnotí na 0,1 stupně. Průtok vody je regulován jehlovým ventilem který umožňuje přesně nastavit průtok vody v daném čase. Pro přípravu kávy není důležitý jen tlak ale i právě průtok - čím větší průtok tím rychleji se naplní celý košíček s kávou vodou a začne se stavět tlak pro samotnou extrakci. Podívejte se na obrázek s vysvětlením nebo na video o profilaci tlaku. Přední pádlo elektronicky spouští první nebo druhý stupěň průtoku vody. Čas každé fáze se Vám ukazuje na stopkách displeje. Právě pomocí této funkce lze zásadně změnit chuť kávy. Jak dlouho necháte připravovat kávu v dané části je jen na Vás. Lze také nastavit první fázi automaticky na určený čas a tím si ulehčit práci. Samotá sprcha je teflonová aby nezachytávala mastnotu z kávy. Portafilter je průměru 58mm a je základně dodávaný jako takzvaný nahý - bez spodní části vývodů.

Elektronika

Pomocí sklenědého dotykového displeje se dostanate na nastavení celého kávovaru. Lze nastavit úsporný mód, kdy kávovar udržuje jen základní teplotu v bojleru a tím šetří energii, především v noci. Lze zde spustit automatický čistící režim.

Čerpadlo

Kávovar musí být vždy připojen na tlakový přívod vody s konstantním tlaku nejméně 2 bary. Čerpadlo pro jedno hlavý kávovar je umístěno v kávovaru.

Další vlastnosti

Zrcátko na spodní mřížce, které Vám umožní sledovat extrakci Vaší kávy. Manuální kohout na horkou vodu.

Uvedená cena neobsahuje náklady na transport a celní poplatky. Táto položka se vždy účtuje podle aktuální situace a rádi Vám pošleme aktuální kalkulaci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvoubojlerové kávovary | Dual boiler
Hmotnost: 50 kg
Bojler: Dvoubojlerový

Dřevěná rukojeť

Dřevěné personalizace

Predstavení modelu Singl Group

Profilování chuti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: