Rancilio Silvia Pro

Značka: Rancilio

Poloprofesionální kávovar s duálním bojlerem, PID regulací teplot a digitálním displejem pro kontrolu teploty a doby extrakce. Je vybaven manuálním dávkováním.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
39.169 Kč 32.371 Kč bez DPH
Rancilio Silvia Pro
Značka: Rancilio
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Poloprofesionální pákový kávovar Rancilio Silvia Pro je kombinací dosavadních domácích modelů Silvia a profesionálních kávovarů z Rancilio dílny. Má dva na sobě nezávislé izolované bojlery, espresso bojler o objemu 0,3 l a parní bojler o objemu 1 l. Teplotu v obou bojlerech lze nastavit a regulovat pomocí PID regulátoru na digitálním displeji a v obou bojlerech se o konstantní tlak starají dvě vibrační čerpadla. Kávovar disponuje nádržkou na vodu o objemu 2 l a na vrchní části je prostor pro nahřívání hrnků. Tělo kávovaru je vyrobené z nerezové oceli. Oceníte také výkonnou parní trysku, kterou díky samostatnému bojleru můžete používat souběžně při extrakci kávy. 

Součástí kávovaru je také ergonomická profesionální páka s dvojitou výpustí, gumová záslepka pro zpětný oplach, plastová odměrka, profesionální tamper o průměru 58 mm, čistící tablety, změkčovač vody a kartáček na čištění hlavy kávovaru. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dvoubojlerové kávovary | Dual boiler
Hmotnost: 20 kg
Bojler: Dvoubojlerový

Rancilio Silvia Pro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: