Gaggia New Classic EVO | Předváděcí model
Rok výroby: 2023
Stav: Kávovar byl vystaven u nás na prodejně a 3x se na něm připravovala káva. Místy je lehce poškrábaný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance kávovarům |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Bojler: | Jednobojlerový |
| Materiál bojleru: | Hliník |
| Čerpadlo: | Vibrační |
| Připojení na vodu: | Zásobník na vodu |
| PID: | Ne |
| Výška: | 380 mm |
| Šířka: | 230 mm |
| Hloubka: | 240 mm |
| Příkon: | 1200 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.






