Compak F8 DBW černý | Bazar

Neohodnoceno
Značka: Compak

Rok výroby: 06/2021

| Stav: Mlýnek sloužil zejména jako výpůjční na různé cateringové akce. Má drobné kosmetické vady, technický stav je dobrý. Na vyžádání můžeme zaslat více fotografií. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
62.500 Kč 51.653 Kč bez DPH
Compak F8 DBW černý | Bazar
Neohodnoceno
Značka: Compak

Compak F8 DBW je vybaven všemi potřebnými vychytávkami a baristovi umožňuje převzít totální kontrolu nad procesem mletí. 

Mlýnek umele 7 gramů kávy za 1,6 sekundy, a to při 1290 otáčkách za minutu. Ploché mlecí kameny o průměru 83 mm mají speciální povrchovou úpravu, která snižuje tření a tím zvyšuje kvalitu mletí. V mlýnku je motor o výkonu 610 W. 

Mlýnek je chlazen pasivně pomocí hliníkového tělo kolem kamenů, které odvádí teplo. Aktivní chlazení má na starosti větrák, který odvádí teplo z těla mlýnku po celou dobu provozu. 

Ovládá se pomocí dotykového displeje, na kterém lze nastavit až dvě dávky. Displej je vícejazyčný a ovládání lze zabezpečit heslem. Samozřejmostí je počítadlo porcí a nastavení upozornění na výměnu kamenů. Mlýnek je vybaven i manuálním režimem mletí, stejně tak je možné mlít kontinuálně

Velkou výhodou je integrovaná váha s přesností 0,3 g. Váha má 4 módy a je schopná rozlišit deset různých druhů pák (po vložení páky do držáku dochází k automatickému tarování). Váhu lze přepnout do manuální módu a vážit jen, když je potřeba. 

Nastavení mletí je velmi jednoduché a nastavuje se pomocí postranního závitu s digitální referencí na displeji. Nastavení hrubosti je mikrometrické, a tím je zaručena kompletní kontrola nad výsledným mletím. 

CoffeeHub je přímým distributorem Compak mlýnků. Při nákupu mlýnku Vás rádi zaškolíme a postaráme se o pravidelný servis či opravy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Druhá šance kávovarům
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 14.5 kg
Využití: Espresso a alternativní metody
Typ mlýnku: Profesionální
Mlecí kameny: Ploché
Digitální displej:
Výška: 660 mm
Šířka: 215 mm
Hloubka: 400 mm
Výkon motoru: 610 W
Objem násypky: 1900 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dr. Coffee Coffeebreak Big Plus | Bazar
Výprodej
50.000 Kč
62.900 Kč (–20 %)

Rok výroby: 2023 | Stav: Kávovar byl 1 rok v provozu a bylo na něm uvařeno 7000 káv. 

10409
bentwood
K vidění u nás na prodejně Výprodej
50.000 Kč
81.500 Kč (–38 %)

Rok výroby: 07/2021 Namleto kávy: 

8069
Ceado Life Bílý S | Předváděcí model
Výprodej
10.900 Kč
15.990 Kč (–31 %)

Rok výroby: 2024 | Stav: Mlýnek byl vystavený u nás na prodejně, káva na něm mletá zatím nebyla. 

10452