Rancilio Silvia Pro + Compak K3 Touch Advanced

Značka: Rancilio

Poloprofesionální kávovar s duálním bojlerem Rancilio Silvia Pro a domácí elektrický mlýnek Compak K3 Touch Advanced.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
51.069 Kč –10 % 45.962 Kč 37.985 Kč bez DPH
Rancilio Silvia Pro + Compak K3 Touch Advanced
Značka: Rancilio
Rancilio Silvia Pro + Compak K3 Touch Advanced
51.069 Kč –10 %

 

Poloprofesionální pákový kávovar Rancilio Silvia Pro je kombinací dosavadních domácích modelů Silvia a profesionálních kávovarů z Rancilio dílny.

Má dva na sobě nezávislé izolované bojlery, espresso bojler o objemu 0,3 l a parní bojler o objemu 1 l. Teplotu v obou bojlerech lze nastavit a regulovat pomocí PID regulátoru na digitálním displeji a v obou bojlerech se o konstantní tlak starají dvě vibrační čerpadla.

Kávovar disponuje nádržkou na vodu o objemu 2 l a na vrchní části je prostor pro nahřívání hrnků. Tělo kávovaru je vyrobené z nerezové oceli. Oceníte také výkonnou parní trysku, kterou díky samostatnému bojleru můžete používat souběžně při extrakci kávy. 


Malý, ale výkonný a do domácnosti naprosto perfektní. Představujeme Vám Compak K3 Touch Advanced

7 gramů kávy je mlýnek schopen umlít zhruba za šest sekund, a to při 1340 otáčkách za minutu. V mlýnku je motor o výkonu 210 W a při mletí nedochází ke zbytečnému tření a zahřívání kávy.

Konstrukce mlýnku je maximálně úsporná, v těle nezůstává zbytečně moc namleté kávy. Z mlecích kamenů odchází káva přímo do páky. Tu lze během mletí pustit a nechat v držáku, a mezitím se věnovat jiným přípravám.

Ploché mlecí kameny o průměru 58 mm lze nastavit velmi přesně díky mikrometrické stupnici a zároveň jednoduše. Hrubost se nastavuje pomocí kontinuálního závitu kamenů. 

Délku mletí volíte na manuálním časovači na spodní straně mlýnku. Výhodou je také možnost kontinuálního mletí a možnost mletí jedné nebo dvou dávek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné sety kávovarů a mlýnků
Hmotnost: 28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: