La Pavoni Professional Lusso PLQ + La Pavoni Cilindro

Značka: La Pavoni

Ikonický italský manuální kávovar a domácí mlýnek Cilindro. Stylová dvojka, se kterou bez problému připravíte báječné espresso v domácích podmínkách. 

Dostupnost Skladem u výrobce
Možnosti doručení
40.980 Kč –10 % 36.882 Kč 30.481 Kč bez DPH
La Pavoni Professional Lusso PLQ + La Pavoni Cilindro
Značka: La Pavoni
La Pavoni Professional Lusso PLQ + La Pavoni CilindroNávrh bez názvu (11)
40.980 Kč –10 %

Jeden ze dvou základních modelů La Pavoni kávovarů, Professional Lusso, je tradiční manuální kávovar, který potěší fanoušky pravého italského espressa.  

Kávovar má jeden bojler o objemu 1,6 l, který se plní ručně horní částí kávovaru a který stačí až na 16 šálků kávy. Nahřátí kávovaru trvá zhruba pět minut. Že je kávovar připraven, poznáte tím, že se rozsvítí zelená kontrolka umístěná vedle odkapové mřížky. Bojler musí být po naplnění po celou dobu zapnutí uzavřený a otevírá se až po vypnutí a vychladnutí kávovaru, jelikož je celou dobu pod tlakem.

Hladinu vody ukazuje měřák na straně bojleru, výkonné topné těleso je umístěno na dně bojleru. Ohřev je řízen termostatem

Příprava kávy, jak je u kávovarů La Pavoni zvykem, probíhá manuálně. Nejprve je třeba zvednutím páky napustit vodu do hlavy kávovaru a poté jejím stlačením protlačit vodu skrz kávu. Tlak je tvořen pouze Vaši silou a není zde žádné čerpadlo ani pružina. Výhodou tohoto modelu je manometr umístěný na hlavě kávovaru, díky kterému máte naprostou kontrolu nad průběhem extrakce.

Kávovar má též parní trysku, proces šlehání mléka je velmi jednoduchý, pára je tvořena v horní části bojleru, kde není voda. Čím více prostoru, tím více páry.

La Pavoni Professional Lusso obsahuje minimum elektrických součástek a díky tomu je kávovar velmi jednoduše opravitelný, udržovatelný a v domácnosti Vám vydrží řadu let.  


La Pavoni Cilindro je kompaktní domácí mlýnek, který skvěle doplní Váš espresso koutek. Hlavní výhodou je jeho velikost, přesto dosahuje vynikající stability mletí v domácích podmínkách. Nadchne Vás elegantní design a kvalitní zpracování, tělo je z pochromovaného hliníku, násypka z tritanu.

Mlýnek se jednoduše ovládá, hrubost se nastavuje pomocí otočného závitu. Pohyb kamenů je bezskokový, a díky tomu máte plnou kontrolu nad výslednou hrubostí. Mlýnek má LCD displej, na kterém lze přednastavit čas mletí pro dvě různé dávky. 

Mletí se spouští automaticky po detekci páky v držáku. Také je možné mlít kontinuálně.

CoffeeHub je přímým distributorem La Pavoni kávovarů a mlýnků, nabízíme zaškolení, pravidelný servis a opravy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné sety kávovarů a mlýnků
Hmotnost: 16 kg

La Pavoni Cilindro recenze AJ

La Pavoni Professional Lusso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: