Bezzera Magica S PID + Compak E5 OD

Značka: Bezzera

Vysoce kvalitní kávovar vybavený profesionálními komponenty, jako je například hlava E61, a mlýnek Compak E5 OD s mikrometrickým nastavením hrubosti a dotykovým displejem.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
67.400 Kč –10 % 60.660 Kč 50.132 Kč bez DPH
Bezzera Magica S PID + Compak E5 OD
Značka: Bezzera
Bezzera Magica S PID + Compak E5 OD
67.400 Kč –10 %

Bezzera Magica S PID je vyroben z leštěné nerezové oceli AISI 304. 

Hlava E61 je zahřívána klasickým termoskopickým systémem a zaručuje výjimečnou tepelnou stabilitu. Uvnitř se nachází měděný bojler s integrovaným tepelným výměníkem, což umožňuje připravit kávu a páru zároveň bez poklesu tlaku extrakce. Oproti modelu Magica S MN má tento model termostatem řízenou teplotu vody pro přípravu kávy, která lze regulovat od 80 do 100C v krocích po 1°C.

Kávovar je dále vybaven vibračním čerpadlem a má zásobník na vodu o objemu 4 l.  

Kávovar má pouze manuální ovládání, začátek i konec extrakce je řízen páčkou hlavy E61 Jsou na něm umístěny dva manometry, jeden pro indikaci tlaku v bojleru a druhý pro indikaci tlaku v hlavě kávovaru, a dále displej PID s aktuální teplotou. 


Compak E5 OD, malý a tichý, avšak vybaven komponenty, jakými disponují mlýnky z profesionálních řad

I přes malé mlecí kameny (58 mm) je mlýnek schopen umlít 7 gramů kávy za 2,5 sekundy, a to při 1370 otáčkách za minutu. Mlecí kameny mají speciální povrchovou úpravu, která snižuje tření a tím zvyšuje kvalitu mletí. V mlýnku je motor o výkonu 550 W. Hodí se ideálně do domácností nebo jako druhý mlýnek do kaváren. Díky menší násypce o objemu 300 g se vejde na většinu tradičních kuchyňských linek. 

Mlýnek je během provozu chlazen elektrickým větrákem, který odvádí teplo z těla mlýnku. 

Ovládá se pomocí dotykového displeje, na kterém lze nastavit až tři dávky. Displej je vícejazyčný a ovládání lze zabezpečit heslem. Samozřejmostí je počítadlo porcí a nastavení upozornění na výměnu kamenů. Mlýnek je vybaven i manuálním režimem mletí, stejně tak je možné mlít kontinuálně

Nastavení mletí je velmi jednoduché a nastavuje se pomocí kontinuálního závitu kamenů, které jsou umístěny vždy v rovnoměrné vzdálenosti od sebe. Závit má zajišťovací šroub proti nechtěnému posunu. Nastavení hrubosti je mikrometrické, a tím je zaručena kompletní kontrola nad výsledným mletím. 

Mlýnek je vybaven nastavitelným držákem páky a umožňuje baristovi plynule připravovat kávu bez zdržení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné sety kávovarů a mlýnků
Hmotnost: 37.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: