Baristická váha - Acaia Pearl (bílá)

Značka: Acaia

Aktuálně jedna z nejlepších baristických vah na trhu vyniká svou rychlostí a přesností. Kromě váhy a času sleduje i průtok a je možné ji propojit s mobilní aplikací. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
4.390 Kč 3.628 Kč bez DPH
Baristická váha - Acaia Pearl (bílá)
Značka: Acaia

Váha Acaia Pearl v bílém provedení Vás nadchne nejen svým elegantním provedením, ale i precizním zpracováním, které umožňuje přesně kontrolovat průběh přípravy kávy. Tím je zajištěna konzistence mezi jednotlivými šálky, a váha je tak nekompromisním pomocníkem profesionálních baristů. Jednou z funkcí je také možnost propojit váhu s Acaia aplikací, kde si můžete například tvořit a sdílet poznámky o jednotlivých zrnech.

Váha funguje v pěti módech, má vysoce citlivý senzor a dokáže rozpoznat rozdíl 0,1 g, dokonce rozpozná i změnu hmotnosti vlivem odpařování vody. Baterie se dobíjí pomocí USB kabelu, plné dobití trvá zhruba 2 hodiny a následně váha vydrží kolem 20-30 hodin provozu. Samozřejmostí je funkce automatického vypínání, které lze navíc v rozhraní aplikace upravit. Při vážení lze přepínat jednotky, a to mezi gramy a uncemi. Maximální zátěž je 2 kg. 

Vážící módy:

Mód 1 - jen váha

Mód 2 - váha, stopky a průtok

Mód 3 - určený pro přípravu filtrované kávy - automatické spuštění timeru ve chvíli, kdy začnete zalévat kávu vodou

Mód 4 - vážení namleté kávy v páce - váha detekuje páku a automaticky její váhu odečte a poté zváží jen kávu

Mód 5 - určený pro přípravu filtrované kávy - váha postupně váží a ukládá hodnoty v jednotlivých krocích - od položení nádoby na váhu přes vložení dripperu a vsypání kávy až po zalití vodou (auto-timer). Po sundání nádoby váha ukáže všechny důležité údaje včetně poměru vody a kávy. 

Součástí balení je ochranná podložka a USB kabel. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální váhy
Hmotnost: 0.462 kg

Acaia aplikace

Acaia Pearl

Změna módu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Baristická váha - Timemore Black Mirror Basic 2.0
1.599 Kč

Nová verze minimalistické digitální váhy Timemore pro jednodušší přípravu espressa a alternativních káv. Váží s přesností 0,1 g, má stopky a ovládá se jen dvěma tlačítky.

6166
Baristická váha - Brewista Smart Scale II
Hot deal
1.899 Kč

Voděodolná váha Brewista s přesností 0,1 g je vybavena dobíjecí baterií. Disponuje 6 módy a funkcemi auto vypnutí, auto timeru a auto tare. Vhodná na espresso i filtr.  

990
Baristická váha - Acaia Pearl Pitch Black
4.699 Kč

Vylepšená verze původní váhy Acaia Pearl. Má citlivější senzory, reaguje rychleji a má adaptabilní displej pro lepší čitelnost za všech okolností.

7066