ECM Technika V PID

Značka: ECM

Italská tradice a  precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar je určen pro náročné domácí milovníky kávy nebo pro malé provozy kde chtějí predevším kvalitní kávu ale nemají dostatek prostoru pro velký stroj.  Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
59.790 Kč 49.413 Kč bez DPH
ECM Technika V PID
Značka: ECM

Hlavní výhodou tohoto modelu je možnost kombinovaného zapojení na nádržku nebo na přímý přívod vody. Dále také rotační čerpadlo a nové profesionální ventily na ovládání páry a horké vody.

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr).


Kávovar má dvou-komorový HX bojler o objemu 2,1l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám. To vše zaručuje vysokou tepelnou stabilitu a elektrickou úsporu.

Tento model je poháněn rotačním čerpadlem, které operuje při přípravě kávy s konstantním tlakem 9 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je okolo 15 minut. Hlavní výhodou je manuálně ovládaná hlava E61 s unikátním řešením ECM. Horní panel nahřívá hrnečky teplem z kávovaru.

Součástí balení je: portafilter na jednu kávu s 7g košíčkem, portafilter na dvě kávy s dvojitým košíčkem, slepý filtr, čistící kartáček, kovový tamper, hadice pro přímé napojení na vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným výměníkem | Heat Exchanger
Hmotnost: 33 kg
Bojler: Heat Exchanger

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: