Poursteady PS1

Značka: Poursteady

Poloautomatický překapávač určený pro různé pour-over metody přípravy kávy. Připraví až pět různých druhů káv najednou, ovládá se skrze webové rozhraní.

Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
350.000 Kč 289.256 Kč bez DPH
Poursteady PS1
Značka: Poursteady

Poursteady, elegantní překapávač z USA Vás oslní nejen svým designovým a kvalitním zpracováním, ale také svou rychlostí, konzistencí v přípravě a četnými vychytávkami. Byl vyvinut robotickými inženýry s vášní pro kávu s jedním hlavním úmyslem, udělat pour-over kávu lepší a dostupnější

Stvořen ve světle alternativních příprav, které si pomalu, ale jistě razí cestu do celého světa, a v některých koutech se svou popularitou dostávají na podobnou pozici jako tradiční espresso. 

Poursteady PSI má pět stanic, z nichž každá lze naprogramovat ve webové aplikaci. Programovat lze množství vody, čas extrakce a dokonce i směr či rychlost pohybu zalévací trysky. Poursteady je kompatibilní s většinou klasických dripperů, chemexem a dalšími. V aplikaci je však možné mít daleko větší množství receptů, které jediným kliknutím přiřadíte té správné stanici. 

A přestože se může zdát, že na sebe kávovar bere roli baristy, není tomu tak. Poursteady jsou pouhé ruce baristy, vše ostatní je však stále otázkou  zkušeností a znalostí. Připravená káva je nadále odrazem Vašich receptů a postupů, které můžete díky Poursteady nabídnout několikanásobně většímu počtu zákazníků. Překapávač je ideální do hotelů, pražíren či vytížených kaváren

Součástí Poursteady je bojler Marco, který se umisťuje pod pult (rozměry bojleru jsou 50 cm (výška) x 40 cm (hloubka) x 14 cm (šířka)) a který se napojuje přímo na vodu. 

Rozměry Poursteady jsou 48 cm (výška) x 90 cm (šířka) x 21 cm (hloubka). 

Doba dodání kávovaru je, nenastanou-li žádné komplikace při výrobě a následném shippingu, cca 4 týdny. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální překapávače
Hmotnost: 15 kg

Poursteady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Poursteady PS1-3C
Poursteady PS1-3C
Na objednávku
290.000 Kč

Poloautomatický překapávač určený pro různé pour-over metody přípravy kávy. Připraví až tři různé druhy káv najednou, ovládá se skrze webové rozhraní.

6367