Slayer Espresso V3 3 GR

Neohodnoceno
Značka: Slayer

Jeden z nejmodernějších profesionálních espresso kávovarů na trhu. Detailní technické nastavení všech parametrů, patentovaná technologie průtoku vody.

Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
17.9.2024
Možnosti doručení
641.500 Kč 530.165 Kč bez DPH
Slayer Espresso V3 3 GR
Neohodnoceno
Značka: Slayer
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Showroom kávovarů a mlýnků
Vlastní záruční a pozáruční servis

Kávovar Slayer Espresso V3 se vyrábí výhradně na zakázku a je možné individuálně zvolit každý detail včetně barev jednotlivých částí kávovaru nebo loga. Nastavení si lze navolit v konfigurátoru na oficiálních stránkách Slayer Espresso. Přesnou kalkulaci získáte od nás na osobní konzultaci. Základní provedení kávovaru zahrnuje černé práškově lakované bočnice a zadní panel, stříbrné práškované boční X a dřevěné detaily. Všechny části kávovaru si můžete nechat přizpůsobit a kávovary s dvěma nebo třemi hlavami lze dokonce nechat vyrobit s průhledným průřezem na zadní straně kávovaru tak, aby byl vidět bojler. 

Největší předností kávovaru je možnost detailně nastavit nejrůznější parametry při přípravě kávy, a to pomocí dotykového panelu. Nastavit můžete například teplotu vody v kávovém bojleru, tlak v parním bojleru, tlak čerpadla a mnoho dalšího. Nastavit lze také úsporný mód, kdy kávovar udržuje jen základní teplotu v bojleru, a tím šetří energii, především v noci. Kávovar je vybaven automatickým čistícím režimem.

Díky patentované technologii průtoku vody hlavou můžete kontrolovat proud vody při extrakci tak, aby byl vytvořen co nejlepší chuťový profil. Voda do hlavy je přiváděna ze samostatného bojleru o objemu 1,2 litru. Voda je nejprve vedena přes předehřívací bojler, čímž se urychlí dohřívání a nedochází k výkyvům teplot. Teplotu vody lze nastavit s přesnotí na 0,1 °C. Průtok vody je regulován jehlovým ventilem, který umožňuje přesně nastavit množství vody v daném čase. Tento faktor se významně podílí na konečném výsledku. Čím větší průtok, tím rychleji se naplní celý košíček s kávou vodou a začne se tvořit tlak pro samotnou extrakci.

Extrakci ovládáte manuálně pomocí páky na hlavě kávovaru. Páka spouští první nebo druhý stupeň průtoku a čas obou fází se Vám ukazuje na displeji. Pomocí této funkce můžete zásadně měnit chuť kávy. První fázi můžete také nastavit automaticky na určený čas, a tím si ulehčit práci. Samotná sprcha je teflonová, aby nezachytávala mastnotu z kávy. Páka je průměru 58 mm a v základu je dodávána pouze nahá páka, nikoli tradiční páky s jedním nebo dvěma vývody. 

Kávovar má dvě samostatné parní trysky, dlouhé a ohebné rameno Vám umožňuje nastavit jakoukoliv polohu v konvičce bez omezení. Dávkování páry je postupné pomocí ventilu ovládaného pákou, máte tak možnost pustit takové množství páry, jaké požadujete.

Kávovar musí být vždy připojen na tlakový přívod vody s konstantním tlakem nejméně 2 bary. Čerpadlo u kávovarů s dvěma nebo třemi hlavami je umístěno externě pod kávovarem.

Uvedená cena je orientační. Finální cenu Vám sdělíme podle Vašich požadavků a aktuálních nákladů na transport a celní poplatky. Doba dodání kávovaru je minimálně 4 měsíce, závisí na výrobní kapacitě výrobce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální pákové kávovary
Hmotnost: 122 kg
Bojler: Vícebojlerový
Materiál bojleru: Nerezová ocel
Čerpadlo: Rotační
Připojení na vodu: Přímé napojení na vodu
Výška: 435 mm
Šířka: 1030 mm
Hloubka: 675 mm
Příkon: 4500 W

Dřevěná rukojeť

Dřevěné personalizace

Profilování chuti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: