SanRemo Verona RS 2gr

Neohodnoceno

Kávovar SanRemo Verona RS je profesionální dvou bojlerový kávovar, který spojuje moderní technologie a tradiční italské provedení. Ručně vyráběný v Itálii odkazuje na dlouhou tradici rodinné firmy San Remo. Díky jeho ceně jde o nejdostupnější dvou bojlerový kávovar. Tento kávovar je certifikován pro světové kávové soutěže!

Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do:
9.9.2024
Možnosti doručení
224.900 Kč 185.868 Kč bez DPH
SanRemo Verona RS 2gr
Neohodnoceno
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Showroom kávovarů a mlýnků
Vlastní záruční a pozáruční servis

Verona RS je má sice tradiční vzhled ale uvnitř jde velmi moderní a propracovaný stroj. Jeho základ je postaven na dvou bojlerech a hlavách E61. Jeden parní o objemu 8,6l souží pro výdej horké vody a šlehání mléka a druhý kávový o objemu 2x0,5l s předehřívacím okruhem o objemu 0,6l. 

Parní bojler

Lze nezávisle nastavit teplota a tím i tlak páry pro šlehání mléka, voda na čaj je mixována s čerstvou vodou pro ideální teplotu a úsporu energie. Výslednou teplotu lze manuálně nastavit. Tryska na párů má plášťové tělo takže při šlehání nepálí. Pára se ovládá pomocí šroubovacího ventilu s možností regulace průtoku páry. Regulace teploty bojleru je pomocí elektroniky. Kávovar přichází se dvěma tryskami jedna je velkokapacitní a druhá na šlehání mléka pro latte art.

Kávový bojler 

Voda přiházející do kávového bojleru prochází předehřívacím okruhem, který je součástí parního bojleru. Předehřátá voda jde pak do kávového bojleru pro každou hlavu zvláště aby se dohřála na požadovanou teplotu. Teplota lze nastavit na displeji pro každou hlavu zvláště. 

Tepelná stabilita

Za označení RS stojí Realtime Stability, kávovar tedy tepelně stabilní v reálném čase. Díky sestavě bojlerů a kontrole teploty na třech nezávislých místech je ohřev řízen tak aby odchylka byla pouhých 0,2°C a to po celou dobu průběhu extrakce. Zároveň není nijak ovlivněna teplota šleháním mléka nebo výdejem horké vody - jak se tomu děje u kávovarů s HX ohřevem vody. 

Displej

Kávovar má hlavní displej na, které lze nastavit všechny potřebné informace a také ukazuje údaje o probíhající extrakci kávy. 

Ostatní funkce

Kávovar má nastavitelný režim úspory energie. Hrnečky jsou zahřívány spirálou na horním panelu s možností nastavení teploty - tím zůstává celá plocha zahřátá nikoliv je na část nad bojlerem. Automatický čistící cyklus. Možnost nastavení servisních intervalů. Automatický program pro regeneraci vody v bojleru.  LED osvětlení pracovní plochy. 

Balení

Kávovar přichází v dřevěné bedně. Součástí jsou: 2 double páky a 1 singl, 2 sady košíčků běžné 17g a soutěžní 21g. 

Kávovar je také dostupný v "Tall" verzi pro větší hrnečky.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální pákové kávovary
Hmotnost: 68 kg
Bojler: Vícebojlerový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: