La Pavoni Professional Lusso PLH

Tento kávovar je již dlouhou dobou naprostá italská legenda v přípravě kávy. Jeho design pocházející z roku 1950 a nezaměnitelný proces přípravy kávy je to, čím získává své zákazníky i v dnešní době.

Skladem
Značka: La Pavoni
21 950 Kč
Kategorie: Kávovary
Hmotnost: 8.5 kg
Bojler - typ: Jedno komorový
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 1,6 l
Čerpadlo: Ne
Příkon: 950 W
Šířka: 200 mm
Výška: 320 mm
Hloubka: 290 mm

Tento kávovar má jeden bojler o objemu 1,6l, který se plní ručně horní částí kávovaru. Celý bojler se potom uzavře, jelikož je po celou dobu přípravy kávy až do úplného vychladnutí pod tlakem. Hladinu vody ukazuje měřák na straně bojleru. Nahřívání bojleru je řešeno výkonným topným tělesem u dna bojleru. Ohřev je potom řízen termostatem a světlo u vypínače indikuje nahřátí kávovaru. 

Celá příprava kávy pak probíhá manuálně, nejprve je třeba zvednutím páky napustit vodu do hlavy kávovaru a pak jejím stlačením protlačit vodu skrz kávu. Tlak je tvořen pouze Vaši silou a není zde žádné čerpadlo ani pružina! Při jednom napuštění bojleru uděláte najednou až 16 šálků kávy.

Pomocí parní trysky lze také připravit našlehané mléko. Celý proces je velmi jednoduchý, pára je totiž tvořena v horní části bojleru kde není voda - čím více prostoru tím větší zásoba páry. 

Díky minimu elektroniky je celý kávovar velice jednoduše udržovatelný a opravitelný, takže vydrží v domácnosti dlouhou řadu let. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: