Káva do kanceláře

Každá úspěšná firma je podle nás založena na dvou věcech dobrém kolektivu lidí a dostatku kvalitní kávy. Stejně jak tyto dvě veličiny fungují u nás, snažíme se je rozšířit i do dalších firem.

Nabízíme Vám spolupráci v podobě dodávek kávy a s nimi spojeného servisu pro Vaši kancelář. Snažíme se o naše zákazníky starat tak aby se vším měli co nejméně̌ starostí a mohli se věnovat tomu co je pro Vás důležité.

Pokud budete mít o naši kávů zájem rádi se u Vás zastavíme a kávu dáme ochutnat, případně ji můžete několik dnů s kolegy testovat a pak se rozhodnout. Pokud Vám káva zachutná nabízíme následující možnosti spolupráce:

  1. Dodávky kávy s vlastním vybavením – pokud již kávovar máte a rozhodnete se pro naši kávu budeme Vám kávovar pravidelně čistit a udržovat zdarma v rámci dodávek kávy. Čistý kávovar vydrží déle a káva pak lépe chutná. Poradíme si s jakýmkoliv pákovým kávovarem a běžnou nabídkou automatů.
  2. Dodávky kávy a prodej vybavení – pokud chcete vlastní vybavení rádi Vám poradíme a vybereme s Vámi to nejvhodnější pro Vás. Pak se Vám také budeme starat o kávovar jako o vlastní.
  3. Pronájem vybavení za odběr kávy – pokud nechcete do vybavení investovat je možné, Vám zapůjčit vybavení po dobu odběru naší kávy. Vybírat můžete z velkého množství automatických a pákových kávovarů. Takováto dohoda je vždy definována ve vzájemné smlouvě s určitým odběrem kávy a dobou trvání spolupráce.

Dlouhou dobu pracujeme s kávovary Saecco a Animo kde Vám můžeme nabídnout od základního levného ale spolehlivého stroje až po nejmodernější automat s řadou funkcí.

 index.phpsaeco-aulika-evo-hsc

Filtrovaná káva do kanceláře

Filtrovaná káva je čím dál populárnější a vyhledávanější nejev kavárnách ale i v kancelářích. Hlavní předností je:

  • Jednouchá příprava a údržba.
  • Vyšší obsah kofeinu jak klasické espresso:) 
  • Příprava většího množství kávy najednou a servírování z termosky kde vydrží káva několik hodin. Ideální pro porady, konference, venkovní akce.
  • Nízké pořizovací náklady set automatického překapávače Moccamaster a mlýnek se vejde do 8.000,- Kč

Pokud máte zájem naši kávu zdarma vyzkoušet budeme rádi když se nám ozvete nebo předáte kontakt na toho pravého člověka, který se stará o kávu ve vaší firmě.