ECM Casa V

Značka: ECM

Italská tradice a precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar Casa V je určen pro domácí milovníky kávy, kterým stačí především espresso a mléčnou pěnu šlehají jen občas. Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Dostupnost Skladem u výrobce
Možnosti doručení
22.550 Kč 18.636 Kč bez DPH
ECM Casa V
Značka: ECM

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil (OPV) a tím i regulovat maximální tlak extrake. Tento šroub je snadno dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má jedno komorový bojler o objemu 0,4l a je součástí varné hlavy.

Tento model je poháněn vibračním čerpadlem, které operuje při přípravě kávy s tlakem 9-12 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je díky malému bojleru velmi rychlá  5-7 minut. Pokud chcete přepnout na šlehání mléka, je třeba manuálně dělat místo pro páru v bojleru a počkat až se bojler dohřeje. Kapacita páry je dostačující na našlehání 0,5l konvičky mléka.

V případě, že šleháte mléko častěji doporučujeme se podívat na kávovary co mají dvou-komorový bojler který značně usnadní práci, například kávovaru Mechanika IV.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednobojlerové kávovary | Single boiler
Hmotnost: 19 kg
Bojler: Jednobojlerový

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Kávovar na kapsle - Morning
11.990 Kč

Kávovar Morning představuje nejpokročilejší přípravu kávy z kapslí současnoti. Poskytuje revoluční kontrolu nad teplotou, tlakem a váhou. 

7345
Kávovar na kapsle - Morning (bílý)
11.990 Kč

Kávovar Morning představuje nejpokročilejší přípravu kávy z kapslí současnoti. Poskytuje revoluční kontrolu nad teplotou, tlakem a váhou. 

7472