Eureka Mignon Silenzio Chrom | Bazar
Rok výroby: 2023
| Stav: Mlýnek byl používán v domácnosti. Byl vyčištěn naším servisním technikem a je nadále plně funkční.
Klíčové vlastnosti:
- 55mm ploché mlecí kameny pro rychlé a konzistentní mletí
- Plynulé mikrometrické nastavení hrubosti (Stepless Micrometric Regulation System)
- EASY SETTING systém pro rychlé přepínání mezi různými stupni mletí
- Tichý chod díky SILENT technologii
Vyrobeno v Itálii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Druhá šance kávovarům |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| Využití: | Espresso a alternativní metody |
| Typ mlýnku: | Domácí |
| Mlecí kameny: | Ploché |
| Digitální displej: | ✅ |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Objem násypky: | 300 g |
Manuál k použití a nastavení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



