Moccamaster KBGT 741 (červený)

Neohodnoceno
Značka: Technivorm

Červený automatický překapávač Moccamaster KBGT 741 s termoskou o objemu 1,25 l. Ideální pro větší domácnost nebo kancelář.  

Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
5.990 Kč 4.950 Kč bez DPH
Moccamaster KBGT 741 (červený)
Neohodnoceno
Značka: Technivorm
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Showroom kávovarů a mlýnků
Vlastní záruční a pozáruční servis

Moccamaster KBGT 741 bezesporu patří mezi nejlepší domácí překapávače na trhu, vyrábí se v Nizozemí a překvapí Vás zejména svou rychlostí.

Příprava kávy trvá maximálně 6 minut a díky stabilní teplotě mezi 92 - 96 °C je výsledná káva příjemná na chuti, vyvážená a harmonická. Při správné volbě zrnkové kávy dosáhnete vynikajících výsledků. Moccamaster se ovládá jen jedním tlačítkem, a proto je ideálním kávovarem například do kanceláří, kde jej ovládá více lidí.

Překapávač je také vybaven funkcí drip-stop a při odejmutí termosky se automaticky zastaví překapávání. Připravená káva vydrží v termosce minimálně 1 hodinu stále teplá, případně déle, je-li termoska uzavřená. 

Samotný proces překapávání je konzistentní a rovnoměrný, a to díky několika otvorům ve sprše překapávače. Topné těleso je měděné a automaticky se vypíná, jakmile je káva hotová. Na přední části je umístěna kontrolka, která vám napoví, zda je překapávač zapnutý či vypnutý. 

Doporučené množství kávy je 60 g/1 litr. Moccamaster KBGT je taktéž držitelem certifikací ECBC/SCAE/SCAA. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí překapávače
Hmotnost: 3 kg
Výška: 320 mm
Šířka: 300 mm
Hloubka: 170 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Moccamaster KBGT 741 (leštěný nerez)
5.990 Kč

Automatický překapávač Moccamaster KBGT 741 v provedení leštěného nerezu s termoskou o objemu 1,25 l. Ideální pro větší domácnost nebo kancelář.  

1632
Hiroia SAMANTHA
Hiroia SAMANTHA
Skladem (1 ks)
25.900 Kč

Automatický překapávač s pokročilým nastavením.Možnost nastavení intervalů, průtoku nebo přesné teploty. Lze ovládat přes aplikaci a ukládat a sdílet recepty. 

7587