Multifunkční digitální váha - Brewista Ratio

Značka: Brewista

Váha pro alternativní metody přípravy kávy. Váží s přesností na 0,1 gramu, má zabudovaný timer, vypočítá odpovídající množství vody podle množství kávy a napoví Vám, zda máte při zalévání vodou zrychlit či zpomalit. Usnadní práci profesionálním i domácím baristům.

Dostupnost Vyprodáno
2.690 Kč 2.223,14 Kč bez DPH
Multifunkční digitální váha - Brewista Ratio
Značka: Brewista

Americká společnost Brewista patří mezi světové špičky a zaměřuje se především na výrobu zboží pro kávový průmysl. Ikonické jsou konvice Brewista, které pro svůj design, praktičnost a funkčnost patří mezi ty nejpoužívanější ve světě profesionálních baristů. Skvělou pověst si však vydobyly i digitální váhy, které se pyšní svou odolností a přesností. 

Digitální váha Brewista Ratio v sobě skrývá všechny funkce, na které jen pomyslíte. Podle nastavených poměrů umí vypočítat, kolik vody budete na použitou kávu potřebovat a při zalévání vede Vaše pohyby a říká Vám, zda máte zalévat rychleji či pomaleji. Díky tomu máte výslednou kvalitu kávy plně pod kontrolou.

Váží s přesností na 0,1 gramu, automaticky se vypíná při nečinnosti a je voděodolná. Nabíjí se přes USB kabel. Při používání je možné přepínat mezi manuálním a automatickým módem. Součástí balení je dobíjecí kabel, ochranný kryt a silikonová podložka pro odolnost proti vodě a teplotám. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Váhy pro přípravu filtrované kávy
Hmotnost: 0.4 kg
Šířka: 10,5 cm
Hloubka: 12,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Baristická váha - Brewista Smart Scale II
1.990 Kč

Voděodolná váha Brewista s přesností 0,1 g je vybavena dobíjecí baterií. Disponuje 6 módy a funkcemi auto vypnutí, auto timeru a auto tare. Vhodná na espresso i filtr.  

990