Váhy pro přípravu filtrované kávy

Váha je při alternativních přípravách stejně nezbytným kouskem vybavení jako mlýnek či konvice a bez ní jen těžko využijete plného potenciálu připravované kávy. Při jejím výběru mějte na paměti, že musí mít dostatečně velkou vážící plochu, abyste na ní mohli bez problému umístit vše, v čem se standardně káva připravuje. Od Chemexu až po French press. Zároveň by měla vážit s přesností alespoň na 0,1 g a při alternativních přípravách potřebujete, aby byla váha vybavena stopkami. Vybírat také můžete váhy s USB nabíjením, podsvíceným displejem a některé váhy Vám dokonce vypočítají, kolik budete potřebovat vody na základě množství použité kávy, nebo Vám budou signalizovat, kdy kávu zalévat vodu. 

Nejprodávanější

Acaia Lunar
Acaia Lunar
Na dotaz
980
 
6.990 Kč
Baristická váha - Hiroia JIMMY
 
5.499 Kč
Baristická váha - Timemore Black Mirror Nano
 
2.699 Kč
Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem
Acaia Lunar
Acaia Lunar
Na dotaz
6.990 Kč

Acaia Lunar je malá kompaktní váha stavěná aby se vešla na odkapávací pochu kávovaru - měkterý výrobce pro ni i speciálně v připravuje prostor odkapu. Je voděodolná a...

980
Baristická váha - Acaia Pearl (bílá)
4.390 Kč

Aktuálně jedna z nejlepších baristických vah na trhu vyniká svou rychlostí a přesností. Kromě váhy a času sleduje i průtok a je možné ji propojit s mobilní aplikací. 

978
Baristická váha - Acaia Pearl Pitch Black
4.699 Kč

Vylepšená verze původní váhy Acaia Pearl. Má citlivější senzory, reaguje rychleji a má adaptabilní displej pro lepší čitelnost za všech okolností.

7066
Baristická váha - Acaia Pearl S (černá)
5.590 Kč

Nová verze modelu Acaia Pearl. Má vyšší kapacitu, je odolnější a má lepší displej, na kterém v reálném čase kromě standardních údajů vidíte instrukce pro přípravu kávy....

4676
Baristická váha - Brewista Smart Scale II
1.979 Kč

Voděodolná váha Brewista s přesností 0,1 g je vybavena dobíjecí baterií. Disponuje 6 módy a funkcemi auto vypnutí, auto timeru a auto tare. Vhodná na espresso i filtr.  

990
Baristická váha - Hiroia JIMMY
Novinka
5.499 Kč

Smart váha s odnímatelným displejem, který je s váhou propojen pomocí Bluetooth a který lze díky magnetu umístit například na kávovar. Má několik módů včetně espresso nebo...

7590
Baristická váha - Timemore Black Mirror Basic 2.0
1.599 Kč

Nová verze minimalistické digitální váhy Timemore pro jednodušší přípravu espressa a alternativních káv. Váží s přesností 0,1 g, má stopky a ovládá se jen dvěma tlačítky.

6166
Baristická váha - Timemore Black Mirror Nano
2.699 Kč

Digitální baristická váha Black Mirror Nano. Má ideální rozměry pro umístění pod hlavu kávovaru, zároveň dosahuje vynikající přesnosti a má tři vážící módy.

7251
Digitální váha Hario VST-2000
1.349 Kč

Diditální váha vhodná přípravu filtrované kávy, nebo vážení namleté kávy. Váha má také stopky pro kontrolu času při přípravě.

858
Digitální váha Hario VSTM-2000HSV
1.995 Kč

Diditální váha vhodná především pro přípravu filtrované kávy. Hlavní funkce jsou stopky pro kontrolu času přípravy, podsvícený LCD displej a akumulátor s výdrží až 80 hodin a...

1480
Digitální váha Rhino® Coffee Gear Brew
939 Kč

Digitální váha se stopkami od výrobce Rhinowares

3594