Váhy pro přípravu filtrované kávy

Váha je při alternativních přípravách stejně nezbytným kouskem vybavení jako mlýnek či konvice a bez ní jen těžko využijete plného potenciálu připravované kávy. Při jejím výběru mějte na paměti, že musí mít dostatečně velkou vážící plochu, abyste na ní mohli bez problému umístit vše, v čem se standardně káva připravuje. Od Chemexu až po French press. Zároveň by měla vážit s přesností alespoň na 0,1 g a při alternativních přípravách potřebujete, aby byla váha vybavena stopkami. Vybírat také můžete váhy s USB nabíjením, podsvíceným displejem a některé váhy Vám dokonce vypočítají, kolik budete potřebovat vody na základě množství použité kávy, nebo Vám budou signalizovat, kdy kávu zalévat vodu. 

Nejprodávanější

Baristická váha - Brewista Smart Scale II
 
1.899 Kč
Podložka ochranná na váhu JIMMY - Hiroia
 
369 Kč
Baristická váha - Hiroia JIMMY
 
5.499 Kč
Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Baristická váha - Brewista Smart Scale II
Hot deal
1.899 Kč

Voděodolná váha Brewista s přesností 0,1 g je vybavena dobíjecí baterií. Disponuje 6 módy a funkcemi auto vypnutí, auto timeru a auto tare. Vhodná na espresso i filtr.  

990
Baristická váha - Hiroia JIMMY
5.499 Kč

Smart váha s odnímatelným displejem, který je s váhou propojen pomocí Bluetooth a který lze díky magnetu umístit například na kávovar. Má několik módů včetně espresso nebo...

7590
Baristická váha - Timemore Black Mirror Nano
2.699 Kč

Digitální baristická váha Black Mirror Nano. Má ideální rozměry pro umístění pod hlavu kávovaru, zároveň dosahuje vynikající přesnosti a má tři vážící módy.

7251
Digitální váha Hario VSTM-2000HSV
1.995 Kč

Diditální váha vhodná především pro přípravu filtrované kávy. Hlavní funkce jsou stopky pro kontrolu času přípravy, podsvícený LCD displej a akumulátor s výdrží až 80 hodin a...

1480
Digitální váha Rhino® Coffee Gear Brew
939 Kč

Digitální váha se stopkami od výrobce Rhinowares

3594
Podložka ochranná na váhu JIMMY - Hiroia
Novinka
369 Kč

Ochranná silikonová podložka pro baristickou váhu Hiroia JIMMY. Chrání proti poškrábání povrchu váhy, je protiskluzová. 

7929