Egro Zero + Pure Coffee

Značka: Egro

Plně automatické espresso kávovary, které připraví espresso stejně kvalitní jako v kavárně. Ideální do kanceláře, showroomu, lobby baru, hotelu nebo na cateringy. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
169.000 Kč 139.669 Kč bez DPH
Egro Zero + Pure Coffee
Značka: Egro
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Švýcarská značka ERGO je součásti Rancillio Group významného italského výrobce espresso kávovarů z Milána. Právě Švýcarská konstrukce a Italské provedení dělá z těchto kávovarů nejlepší možnou volbu při výběru automatického kávovaru. 

 
Plně automatický kávovar je postaven stejně jako tradiční espresso kávovary a tím dosáhne vysokou kvalitu  připravované kávy. 
 
Mletí
Káva je mleta mlýnkem od Švýcarské firmy Dittig a jsou zde použity 64 mm ocelové mlecí kameny. Stejně jako u profesionálních mlýnků. Pokud u kávovaru zvolíte druh zásobník na kávu dostanete tím i druhý samostatný mlýnek. Jen tak má opravdu smysl mít dvě různé kávy. Ostní výrobci při volbě druhého zásobníku na kávu používají pouze jeden společný mlýnek pro obě kávy což například při použití bezkofeinové kávy jako druhé nedává žádný smysl. 
 
Espresso 
Kávu připravuje nerezový mechanismus spařovací jednotky. Lze zvolit 3 různé stupně pěchování kávy a 5 různých možností předspaření kávy. To vše pro nejlepší možné espresso. Na přípravu jednoho espressa lze použít až 18g kávy. Voda na kávu jde přímo z bojleru o objemu 0,5l. 
 
Mléko
Kávovar umožňuje přidat modul na čerstvé mléko. Mléko je umístěno v externí ledničce a je nasáváno kávovarem a následně napěněno přímo do hrnku s kávou.  
 
Horká voda a pára
Kávovar má přívod horké vody přímo vedle vývodu kávy a tím umožní jednoduše připravit kvalitní Americano, Lungo nebo jen horkou vodu na čaj. Je ale možné přidat i velký vývod horké vody na pravé straně. 
Je také možné přidat ramínko páry které funguje stejně jako u pákových espresso kávovarů. Tím je možné šlehat mléko v konvičce. 
  
Nastavení
Kávovar je řízen digitálním displejem z možností nastavené vašich preferovvaných druhů kávy. Je možné přednastavit 8 nebo 16 různých kombinaci kávy. 
 
Údržba
Kávovar má přednastavené samostatné čistící cykly tak aby s ním byla co nejmenší práce. Čištění probíhá samostatně v nastavený čas aby Vaši práci rušilo co nejméně.    

Doplňkové parametry

Kategorie: Automatické kávovary
Hmotnost: 45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: