Ceado Life Wam Černý
Ceado Life Wam je kompaktní espresso mlýnek se zabudovanou váhou, nízkou retencí a jednoduchým ovládáním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické mlýnky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| Využití: | Espresso a alternativní metody |
| Typ mlýnku: | Domácí |
| Mlecí kameny: | Ploché |
| Digitální displej: | ✅ |
| Výška: | 360 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hloubka: | 200 mm |
| Výkon motoru: | 300 W |
| Objem násypky: | 300 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



