SanRemo Café Racer 3gr

Neohodnoceno

Kávovar SanRemo Café Racer je profesionální několika bojlerový kávovar, který je stavěn podle aktuálních požadavků baristů aby obstál i v té největší zátěži. Ručně vyráběný v Itálii patří k tomu nejlepčímů co San Remo aktuálně nabízí. V poměru ceny a kvality kávovaru najdete na trhu jen těžko lepší volbu. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení
1 Kč 1 Kč bez DPH
SanRemo Café Racer 3gr
Neohodnoceno
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč
Showroom kávovarů a mlýnků
Vlastní záruční a pozáruční servis

Café Racer je od začátku stavěn jako kávoar pro velkou produkci kávy s důrazem na to aby z Vaší kávy dostal to nejlepší. Jeho základ je postaven na soustavě bojlerů. Jeden parní o objemu 10l souží pro výdej horké vody a šlehání mléka a vždy pro každou hlavu dva bojlery kávové.

Parní bojler

Lze nezávisle nastavit teplota a tím i tlak páry pro šlehání mléka, voda na čaj je mixována s čerstvou vodou pro ideální teplotu a úsporu energie. Výslednou teplotu lze manuálně nastavit. Tryska na párů má plášťové tělo takže při šlehání nepálí. Pára se ovládá pomocí páčkového ventilu s možností regulace půtoku páry. Regulace teploty bojleru je řízena pomocí elektronického presostatu s přesnotí na 0,02 baru.

Kávový bojler 

V prvním bojleru o objemu 0,5l se zahřívá voda teplotu 80°C aby následně nesnižovala teplotu vody v hlavě. V samotné hlavě je druhý bojler o objemu 0,5 kde se voda dohřívá ná požadovanou teplotu, kterou lze nastavit - pro každou hlavu zvlášť. Samotná hlava kávovaru Váží 8kg a je ještě samostatně zahřívána na požadovanou teplotu aby zbytečně nebrzdila ohřev v bojleru. 

Displej

Na každé hlavě najdete displej s intuitivním ovládáním, který Vás informuje o tlaku v hlavě při extrakci, času probíhající extrakce, aktuální teplotě a objemu proteklé vody. Pro každou hlavu lze nastavit 4 nezávislé programy a jeden program zůstává kontinuální. 

Příprava kávy 

Veškerý tlak vody pohání rotační čerpadlo o výkonu 300l/h což zaručí stejný tlak na všech hlavách i když běží současně. Kávovar pracuje s takzvanou "měkkou pre-infuzí" otevření průtoku vody pod regulovaným proudem a tlakem 3 bary. Preinfuze lze nastavit podle času a slouží k pomalému spaření kávy před samotou extrakcí. Čím delší preinfuze je tím více aroma a chuti se z kávy podaří vytáhnout, pro většinu káv pre-infuze pomůže zvýraznit sladkost, také zabraňuje jevům jako channeling . Pokud necháte pre-infuzi na dlouhý čas první káva začne prokapávat ne 10-15 sekund. Celkový objem kávy se nastavuje a zobrazuje v mililitrech.

Design

Café Racer navržen tak aby byl středem pozornosti každé kavárny. Je možné vybírat z několika barevných kombinací a provedení. Základní provedení je Naked - průhledné bočnice a zadní panel, možnost barevných nohou, rámečky displejů a bojler. Druhé provedení Freedom nabízí možnost výběru barevných bočních panelů a nohou. Poslední varianta Custom Renegate nabízí kožené bočnice zeleno-rezavé tělo a dřevěné prvky. Na přání je také možné vymyslet vlastní design! LED osvětlení pracovní plochy. 

Ostatní funkce

Odkapávací plocha je výškově nastavitelná pro různé velikosti hrnečků. Kávovar má nastavitelný režim úspory energie. Hrnečky jsou zahřívány spirálou na horním panelu s možností nastavení teploty - tím zůstává celá plocha zahřátá nikoliv je na část nad bojlerem. Automatický čistící cyklus. Možnost nastavení servisních intervalů. Automatický program pro regeneraci vody v bojleru.  

Balení

Kávovar přichází v dřevěné bedně. Součástí jsou: 3 double páky a 1 singl, 2 sady košíčků běžné 17g a soutěžní 21g.

 

Cenu tohoto kávovaru Vám rádi pošleme jako individuální nabídku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální pákové kávovary
Hmotnost: 118 kg
Bojler: Vícebojlerový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: