Stone Espresso Pure + Compak K3 Touch Advanced

Značka: Stone

Novinka z roku 2021 Stone Espresso a domácí mlýnek Compak K3. Dvojice, která se u Vás doma postará o perfektní šálek espressa. 

Dostupnost Skladem u výrobce
Možnosti doručení
40.690 Kč –10 % 36.621 Kč 30.265 Kč bez DPH
Stone Espresso Pure + Compak K3 Touch Advanced
Značka: Stone
Stone Espresso Pure + Compak K3 Touch Advanced
40.690 Kč –10 %

Pákový kávovar Stone Espresso se vyrábí v Italském Milánu. Zamýšlen jako výkonný domácí kávovar, který přizpůsobíte prostoru, nikoli naopak. Model Pure má šedé boční panely a šedé tělo. 

Kávovar je vybaven vibračním čerpadlem a uvnitř se nachází měděný bojler o objemu 1,7 litru. Voda na přípravu kávy je v bojleru pouze předehřívána (proudí spirálou uvnitř bojleru) a následně je dohřívána v hlavě. Tím je zaručena lepší teplotní stabilita. Na kávovaru je během extrakce možné zároveň i šlehat mléko. Kapacita pro parní trysku je 0,8 litru.

Hlava ja založena na hlavách E61, a tak do ní pasuje veškeré příslušenství, které se standardně používá pro kávovary s hlavou E61. Hlava je mosazná a je vyhřívána elektronicky.

Dávkování je manuální a ovládá se pomocí ovládacího prvku umístěného na horní části hlavy.

Kávovar je vybaven manometrem pro indikaci tlaku v bojleru. Objem nádržky na vodu je 1,2 litru. Kávovar je po zapnutí nahřátý do deseti minut. Není vybaven pro výdej horké vody. 


Malý, ale výkonný a do domácnosti naprosto perfektní. Představujeme Vám Compak K3 Touch Advanced

7 gramů kávy je mlýnek schopen umlít zhruba za šest sekund, a to při 1340 otáčkách za minutu. V mlýnku je motor o výkonu 210 W a při mletí nedochází ke zbytečnému tření a zahřívání kávy.

Konstrukce mlýnku je maximálně úsporná, v těle nezůstává zbytečně moc namleté kávy. Z mlecích kamenů odchází káva přímo do páky. Tu lze během mletí pustit a nechat v držáku, a mezitím se věnovat jiným přípravám.

Ploché mlecí kameny o průměru 58 mm lze nastavit velmi přesně díky mikrometrické stupnici a zároveň jednoduše. Hrubost se nastavuje pomocí kontinuálního závitu kamenů. 

Délku mletí volíte na manuálním časovači na spodní straně mlýnku. Výhodou je také možnost kontinuálního mletí a možnost mletí jedné nebo dvou dávek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvýhodněné sety kávovarů a mlýnků
Hmotnost: 31.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: