Slayer Steam X 2gr

Značka: Slayer

Kávovar Slyer Steam představuje nejmodernějších technologii v přípravě mléka. Hlavní technologie spočívá v produkci suché páry, která mění mléčné vazby tak aby výsledná pěna byla daleko hutnější a přitom sladčí. Pomocí dotykového panelu je možné nastavit teplotu kávového bojleru, tlak parního bojleru, tlak čerpadla a monoho dalšího. Mléčné nápoje jsou statisticky nejprodávanější v kavárnách a Slayer Steam Vám umožní je delat nejlépe ve Vašem městě!

Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
368.445 Kč 304.500 Kč bez DPH

 

Extrakce

Kávovar umožůje pro každou hlavu zvolit konkrétní nastavení. Teplotu s přesností na 0,1°C a dva volumetricky kontolované objemy vody. Tím máte zaručený dokonalý standard kávy pro každého zákazníka. Samotá sprcha je teflonová aby nezachytávala mastnotu z kávy. Portafilter je průměru 58mm a je základně dodávaný s dvěma vývody. Košíček je o objemu 18g.

Design

Kávovar je dostupný ve 4 hlavních provedeních Černá, Modá, Červená a Bílá. Základní provedení také obsahuje zrcadlově lesklé nohy a ovládací části z materiálu Dura-Tex - extrémně odolný materiál používaný v letectví. Odkapová plocha a spodní nohy Vám davají maximální pracovní prostor. Odkapová plocha lze výškově nastavit do 4 různých pozic.

Mořnosti

Je možné objednat portafilter s jedním vývodem nebo takzvaný naked filter. Také je možné zvolit další trysky na páru s jiným průměrem ďer.

Ručně vyrobeno v Seattle, USA.

 

Uvedená cena neobsahuje náklady na transport a celní poplatky. Takto položka se vždy účtuje podle aktuální situace a rádi Vám pošleme aktuální kalkulaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vícebojlerové | Multi boiler
Hmotnost: 50 kg
Bojler: Vícebojlerový

Představení Slayer Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: