Baristická váha - Acaia Pearl S (černá)

Značka: Acaia

Dostupnost Na objednání
6.690 Kč 5.528,93 Kč bez DPH
Baristická váha - Acaia Pearl S (černá)
Značka: Acaia

Váha Acaia Pearl S v černém provedení je upgradem původního modelu Pearl. Design je prakticky stejný, provedení je ovšem o něco odolnější a více orientované na alternativní přípravy kávy. Zásadní funkcí je Brewing guide, který Vám umožňuje do váhy nahrát jednotlivé recepty na různé alternativní metody, a to díky Acaia aplikaci. V té si můžete vytvořit i vlastní postupy a recepty.  Na maticovém displeji poté vidíte instrukce a podle zvoleného receptu Vám váha napovídá, jak máte postupovat. 

Váha funguje v sedmi módech, má vysoce citlivý senzor a dokáže rozpoznat rozdíl 0,1 g, dokonce rozpozná i změnu hmotnosti vlivem odpařování vody. Baterie se dobíjí pomocí USB kabelu, plné dobití trvá zhruba 4 hodiny a následně váha vydrží kolem 40 hodin provozu s nízkým podsvícením. Samozřejmostí je funkce automatického vypínání, které lze navíc v rozhraní aplikace upravit. Při vážení lze přepínat jednotky, a to mezi gramy a uncemi. Maximální zátěž je 3 kg. 

Vážící módy:

Mód 1 - jen váha

Mód 2 - váha, stopky a průtok

Mód 3 - určený pro přípravu filtrované kávy - automatické spuštění timeru ve chvíli, kdy začnete zalévat kávu vodou

Mód 4 - vážení namleté kávy v páce - váha detekuje páku a automaticky její váhu odečte a poté zváží jen kávu

Mód 5 - určený pro přípravu espressa - váha detekuje šálek a automaticky jej odváží, stopky se spouští a vypínají automaticky podle vody

Mód 6 - určený pro přípravu filtrované kávy - manuální vážení, čas a průtok

Mód 7- měření průtoku v reálném čase

Součástí balení je ochranná kruhová podložka a USB kabel. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální váhy
Hmotnost: 0.6 kg
Šířka: 16 cm
Výška: 3,2 cm
Hloubka: 16 cm

Acaia Pearl S

První použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Baristická váha - Acaia Pearl (bílá)
5.490 Kč

Aktuálně jedna z nejlepších baristických vah na trhu vyniká svou rychlostí a přesností. Kromě váhy a času sleduje i průtok a je možné ji propojit s mobilní aplikací. 

978
Baristická váha - Acaia Pearl (černá)
5.490 Kč

Aktuálně jedna z nejlepších baristických vah na trhu vyniká svou rychlostí a přesností. Kromě váhy a času sleduje i průtok a je možné ji propojit s mobilní aplikací. 

979
Acaia Lunar
Acaia Lunar
Na objednání
7.990 Kč

Acaia Lunar je malá kompaktní váha stavěná aby se vešla na odkapávací pochu kávovaru - měkterý výrobce pro ni i speciálně v připravuje prostor odkapu. Je voděodolná a...

980