The Miners - Guatemala: Nespresso kapsle (decaf)

Značka: The Miners

Bezkofeinová sladká káva s krémovým a plným tělem. Ucítíte maliny, perníček, čokoládu a sušené švestky.  10 ks 100 % kompostovatelných kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso.

Dostupnost Skladem (> 3 ks)
160 Kč 139,13 Kč bez DPH 16 Kč / 1 ks
The Miners - Guatemala: Nespresso kapsle (decaf)
Značka: The Miners

Balení: 10 ks

Země: Guatemala

Farma: Finca El Pacayalito & Beneficio Las Americas

Nadmořská výška: 1320 - 1600 m n. m.

Metoda zpracování: fully washed

Druh: 100% Arabika

Odrůda: Bourbon, Catuaí, Caturra, Typica

Proces odstranění kofeinu byl proveden bez použití chemických látek (Swiss Watter Decaf).

Nápad začít vyrábět první české plně kompostovatelné kapsle s výběrovou kávou se zrodil na základě myšlenky, aby byla kvalitní káva dostupná opravdu všem. Ne každý má ovšem doma pákový kávovar a ne každý má vždy čas věnovat se jedné z alternativních metod přípravy kávy. Oproti tomu Nespresso kávovary jsou populární variantou v českých domácnostech právě pro jednoduchost ovládání a rychlost přípravy. Často je však prakticky nemožné sehnat do nich výběrovou kávu. Problémem, o kterém se tolik nemluví, je pak i ekologická zátěž klasických kapslí. 

Miners kapsle jsou proto vyrobeny z přírodních vláken dřeva s bioplastem PLA na bázi kyseliny mléčné. Jinými slovy, žádný hliník, žádné fosilní plasty, žádné mikroplasty. Dřevěná vlákna jsou získávána ze zbytkových pilin po těžbě dřeva z lesů s udržitelným lesnictvím. Miners kapsle mají DIN certifikaci té nejvyšší kategorie a jsou 100% kompostovatelné. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: The Miners
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

The Miners - Brazílie: Nespresso kapsle
160 Kč

Sladkost hořké čokolády a pekanových ořechů s tóny květového medu. 10 ks 100 % kompostovatelných kapslí plně kompatibilních pro kávovary Nespresso.

5451
The Miners - Peru: Nespresso kapsle
160 Kč

Sladká káva s plným tělem. Mandle, kvalitní hořká čokoládá a jemná acidita grapefruitu na dochuti. 10 ks 100 % kompostovatelných kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso.

6334