The Miners - Brazílie: Nespresso kapsle

Sladkost hořké čokolády a pekanových ořechů s tóny květového medu. 10 ks 100 % kompostovatelných kapslí plně kompatibilních pro kávovary Nespresso.

Skladem (> 3 ks)
Značka: The Miners
160 Kč 139,13 Kč bez DPH 16 Kč / 1 ks
Kategorie: The Miners

Balení: 10 ks

Země: Brazílie

Farma: Boa Vista do Hovo 

Nadmořská výška: 1100 m n. m.

Metoda zpracování: pulped natural

Druh: 100% Arabika

Odrůda: Red Catuai

Nápad začít vyrábět první české plně kompostovatelné kapsle s výběrovou kávou se zrodil na základě myšlenky, aby byla kvalitní káva dostupná opravdu všem. Ne každý má ovšem doma pákový kávovar a ne každý má vždy čas věnovat se jedné z alternativních metod přípravy kávy. Oproti tomu Nespresso kávovary jsou populární variantou v českých domácnostech právě pro jednoduchost ovládání a rychlost přípravy. Často je však prakticky nemožné sehnat do nich výběrovou kávu. Problémem, o kterém se tolik nemluví, je pak i ekologická zátěž klasických kapslí. 

Miners kapsle jsou proto vyrobeny z přírodních vláken dřeva s bioplastem PLA na bázi kyseliny mléčné. Jinými slovy, žádný hliník, žádné fosilní plasty, žádné mikroplasty. Dřevěná vlákna jsou získávána ze zbytkových pilin po těžbě dřeva z lesů s udržitelným lesnictvím. Miners kapsle mají DIN certifikaci té nejvyšší kategorie a jsou 100% kompostovatelné. 

Káva v kapslích je 100% Arabika z Brazílie zpracovaná metodou pulped natural, která je pro tuto zemi typická a kde vznikla před více jak dvaceti lety. V kávě ucítíte sladkost hořké čokolády a pekanových ořechů s tóny květového medu. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: