Slayer Steam X 3gr

Kávovar Slayer Steam představuje nejmodernější technologii v přípravě mléka. Hlavní technologie spočívá v produkci suché páry, která mění mléčné vazby tak aby výsledná pěna byla daleko hutnější a přitom sladší. Pomocí dotykového panelu je možné nastavit teplotu kávového bojleru, tlak parního bojleru, tlak čerpadla a monoho dalšího. Mléčné nápoje jsou statisticky nejprodávanější v kavárnách a Slayer Steam Vám umožní je delat nejlépe ve Vašem městě!

Na objednání
Značka: Slayer
431 945 Kč 356 979,34 Kč bez DPH
Kategorie: Slayer
Hmotnost: 139 kg
Bojler - typ: Duální
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 3x 1,7 - kávový, 12l - pára/horká voda
Čerpadlo: Rotační
Přímé napojení na vodu: Ano
Regulace teploty: Termostat
? Vyhřívání hlavy: Elektrické
Výška: 43 cm
Šířka: 113 cm
Hloubka: 71 cm

 

Extrakce

Kávovar umožůje pro každou hlavu zvolit konkrétní nastavení. Teplotu s přesností na 0,1°C a dva volumetricky kontolované objemy vody. Tím máte zaručený dokonalý standard kávy pro každého zákazníka. Samotá sprcha je teflonová aby nezachytávala mastnotu z kávy. Portafilter je průměru 58mm a je základně dodávaný s dvěma vývody. Košíček je o objemu 18g.

Design

Kávovar je dostupný ve 4 hlavních provedeních Černá, Modá, Červená a Bílá. Základní provedení také obsahuje zrcadlově lesklé nohy a ovládací části z materiálu Dura-Tex - extrémně odolný materiál používný v letectví. Odkapová plocha a spodní nohy Vám davají maximální pracovní prostor. Odkapová plocha lze výškově nastavit do 4 různých pozic.

Mořnosti

Je možné objednat portafilter s jedním vývodem nebo takzvaný naked filter. Také je možné zvolit další trysky na páru s jiným průměrem ďer. 

Ručně vyrobeno v Seattle, USA.

 

Uvedená cena neobsahuje náklady na transport a celní poplatky. Takto položka se vždy účtuje podle aktuální situace a rádi Vám pošleme aktuální kalkulaci.

Představení Slayer Steam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: