ECM Mechanika V slim

Značka: ECM

Italská tradice a precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar je určen pro náročné domácí milovníky kávy nebo pro malé provozy kde chtějí predevším kvalitní kávu, ale nemají dostatek prostoru pro velký stroj. Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Dostupnost Skladem u výrobce
Možnosti doručení
47.790 Kč 39.496 Kč bez DPH
ECM Mechanika V slim
Značka: ECM
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil (OPV) a tím i regulovat maximální tlak extrakce. Tento šroub je snadno dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má HX bojler o objemu 2,2l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám. To vše zaručuje vysokou tepelnou stabilitu a elektrickou úsporu.

Tento model je poháněn vibračním čerpadlem, které operuje při přípravě kávy s tlakem 9-12 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je zhruba 10 -15 minut. Hlavní výhodou je manuálně ovládaná hlava E61 s unikátním řešením ECM, které je odlišné od jiných hlav E61 především kvalitou vnitřních komponent. Horní panel lze celý i s hrnečky zvednout a je nahřívám teplem z kávovaru.

Dvou komorový bojler umožňuje zárověň připravovat kávu a mléčnou pěnu. V případě, že preferujete kávovar s rotačním čerpadlem nebo přímým napojením na vodu podívejte se například na ECM Mechanika IV Profi.

Součástí balení je:  2x portafilter, slepý filtr, čistící kartáč, plastový tamper a návod k obsluze.

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným výměníkem | Heat Exchanger
Hmotnost: 26 kg
Bojler: Heat Exchanger

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: