ECM Mechanika IV Profi

Značka: ECM

Italská tradice a  precizní neměcké zpracování, to jsou hlavní přednosti kávovarů ECM. Kávovar je určen pro náročné domácí milovníky kávy nebo pro malé provozy kde chtějí predevším kvalitní kávu ale nemají dostatek prostoru pro velký stroj.  Design celého kávovaru je nadčasový a elegantní v klasickém provedení leštěného nerezu.

Dostupnost Skladem u výrobce
Možnosti doručení
55.490 Kč 45.860 Kč bez DPH
ECM Mechanika IV Profi
Značka: ECM
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Hlavní výhodou tohoto modelu je možnost kombinovaného zapojení na nádržku nebo na přímý přívod vody. Dále také rotační čerpadlo a profesionální ventily na ovládání páry a horké vody.

Pro indikaci a kontrolu tlaku extrakce kávy má kávovar analogový manometr (tlakoměr). Kávovar má také snadno přístupný regulační šroub pomocí kterého se dá nastavit přetlakový ventil a tím i regulovat tlak při extrakci. Tento šroub je dostupný po odklopení horního panelu.

Kávovar má dvou-komorový HX bojler o objemu 2,1l a je vyroben z nerezové oceli. Celý bojler je izolovám proti tepelným ztrátám. To vše zaručuje vysokou tepelnou stabilitu a elektrickou úsporu.

Tento model je poháněn rotačním čerpadlem, které operuje při přípravě kávy s konstantním tlakem 9 barů - horní hranice je možné upravit přetlakovým ventilem.

Doba nahřátí kávovaru je okolo 15 minut. Hlavní výhodou je manuálně ovládaná hlava E61 s unikátním řešením ECM, které je odlišné od jiných hlav E61. Horní panel lze celý i s hrnečky zvednout a je nahřívám teplem z kávovaru.

Dvou komorový bojlero umožňuje zárověň připravovat kávu a mléčnou pěnu. Při napojení na vodu a odpad je ideální do malé kavárny nebo restaurace.

Součástí balení je: portafilter na jednu kávu s 7g košíčkem, portafilter na dvě kávy s 14g košíčkem,  slepý filtr, čistící kartáč,  plastová tamper, odměrka, návod k obsluze, malé balení prášku pro čištění hlavy, malé balení odváňovače.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným výměníkem | Heat Exchanger
Hmotnost: 32 kg
Bojler: Heat Exchanger

1 Jak připravit espresso

2 Jak pěnit mléko

3 Jak správně čistit hlavu kávovaru

4 Výměna těsnění a sprchy E61

5 Představení ECM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: