Bezzera Mitica TOP PID | Bazar

Značka: Bezzera

Předváděcí model Bezzera pákového kávovaru. Rotační čerpadlo, měděný bojler, systém PID, hlava E61. 

Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
59.900 Kč –17 % 49.900 Kč 41.240 Kč bez DPH
Bezzera Mitica TOP PID | Bazar
Značka: Bezzera
Bezzera Mitica TOP PID
Výprodej
59.900 Kč –17 %
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Kávovar Bezzera Mitica TOP PID je postaven na základě profesionálních komponent a svou výbavou se hodí i do méně vytížených provozoven. Tělo je vyrobeno z leštěné nerezové oceli AISI 304.

Kávovar má hlavu E61, která je zahřívána termoskopickým systémem, a tím zaručuje vynikající tepelnou stabilitu. Uvnitř kávovaru je měděný bojler s tepelným výměníkem o objemu 2 litrů. Díky tomu můžete zároveň připravovat kávu a používat parní trysku bez poklesu tlaku extrakce.

Kávovar má pouze manuální ovládání, začátek i konec extrakce se ovládá pomocí páčky hlavy E61. Jsou na něm umístěny dva manometry, jeden pro indikaci tlaku v bojleru a druhý pro indikaci tlaku v hlavě kávovaru.

Tento model má rotační čerpadlo a lze kombinovat přímé napojení na vodu nebo zásobník na vodu. Velkým kladem je uživatelská kontrola teploty vody pomocí systému PID v rozmezí od 80°C do 100°

Součástí balení jsou dva košíčky na přípravu jedné nebo dvou porcí kávy, slepý košíček na čištění, páka s dvojitou výpustí, páka s jednou výpustí, plastový tamper, plastová odměrka, kartáček na čištění hlavy kávovaru. 

Stav: Kávovar sloužil jako předváděcí model pro zájemce, případně byl zapůjčen jako náhradní kávovar. Byl zkontrolován a otestován naším technikem a je v perfektní technické kondici. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: S tepelným výměníkem | Heat Exchanger
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 31 kg
Bojler: Heat Exchanger
Materiál bojleru: Měď
Čerpadlo: Rotační
Připojení na vodu: Kombinace zásobníku a přímého napojení
Výška: 400 mm
Šířka: 320 mm
Hloubka: 450 mm
Příkon: 1350 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Bezzera Magica S PID
Bezzera Magica S PID
Skladem u výrobce
43.900 Kč

Vysoce kvalitní kávovar je vybaven profesionálními komponenty, jako je například hlava E61 nebo regulace teploty PID. Navazuje na tradičný italský design.

104