Ruční mlýnek - Timemore Slim Plus

Značka: Timemore

Upgrade původního mlýnku Timemore Slim s novými a vylepšenými mlecími kameny je řešením pro všechny, kteří hledají malý ruční mlýnek bez kompromisů na kvalitě mletí. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
3.529 Kč 2.917 Kč bez DPH
Ruční mlýnek - Timemore Slim Plus
Značka: Timemore

Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníku a povrchová úprava zajišťuje perfektní a pevný úchop při mletí. Uvnitř mlýnku je dvojité ložisko s drážkou, které drží středovou hřídel a díky tomu je káva za každých okolností namleta precizně a rovnoměrně. Mlecí klička je speciálně navržena tak, abyste při mletí nemuseli vynakládat zbytečně velkou sílu. 

Kónické mlecí kameny jsou ve verzi Slim Plus vyrobeny z tvrzené nerezové oceli a dovedou rovnoměrně namlít kávová zrna v každém stupni hrubosti, od espressa až po alternativní metody. Nastavení hrubosti je skokové a usnadňuje zorientovat se v jednotlivých stupních, provádí se ve spodní části mlýnku.

Mlýnek pojme až 20 gramů kávy, výška je 16 cm.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mlýnky
Hmotnost: 0.4 kg
Typ mlýnku: Ruční
Využití mlýnku: Na espresso

Timemore Slim Plus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Timemore Slim Diamond Titan
Timemore Slim Diamond Titan
Momentálně nedostupné
3.495 Kč

Timemore Slim Titan. Precizně zpracované hliníkové tělo se zábrusem pro perfektní úchop, dvojitá ložiska na centrální ose a v neposlední řadě titanové kameny, které se...

4564
Ruční mlýnek - Timemore Chestnut X (safari zelený)
8.999 Kč

Novinka z roku 2020 s oceněním Good Design, mlýnek Timemore Chestnut X v zeleném safari provedení. Nekompromisní ruční mlýnek, který splňuje i ty nejdivočejší baristické sny. 

5763
Ruční mlýnek - Timemore C2 (bílý)
Hot deal
1.979 Kč

Timemore C2 v bílém provedení, jeden z nejlepších ručních mlýnků v této cenové hladině. Dvojitá ložiska a kameny z tvrzené oceli zajistí konzistentní mletí.

4562