Ruční mlýnek - Timemore Slim Plus

Značka: Timemore

Upgrade původního mlýnku Timemore Slim s novými a vylepšenými mlecími kameny je řešením pro všechny, kteří hledají malý ruční mlýnek bez kompromisů na kvalitě mletí. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
3.529 Kč 2.916,53 Kč bez DPH
Ruční mlýnek - Timemore Slim Plus
Značka: Timemore

Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníku a povrchová úprava zajišťuje perfektní a pevný úchop při mletí. Uvnitř mlýnku je dvojité ložisko s drážkou, které drží středovou hřídel a díky tomu je káva za každých okolností namleta precizně a rovnoměrně. Mlecí klička je speciálně navržena tak, abyste při mletí nemuseli vynakládat zbytečně velkou sílu. 

Kónické mlecí kameny jsou ve verzi Slim Plus vyrobeny z tvrzené nerezové oceli a dovedou rovnoměrně namlít kávová zrna v každém stupni hrubosti, od espressa až po alternativní metody. Nastavení hrubosti je skokové a usnadňuje zorientovat se v jednotlivých stupních, provádí se ve spodní části mlýnku.

Mlýnek pojme až 20 gramů kávy, výška je 16 cm.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mlýnky
Hmotnost: 0.4 kg
Typ mlýnku: Ruční

Timemore Slim Plus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Timemore C2 - červený limitovaná edice
2.500 Kč

Limitovaná edice mlýnku Timemore C2 v červené barvě a provedení vybroušeného hliníků pro perfektní úchop.

4899
Timemore Slim Diamond Titan
3.495 Kč

Timemore Slim Titan. Precizně zpracované hliníkové tělo se zábrusem pro perfektní úchop, dvojitá ložiska na centrální ose a v neposlední řadě titanové kameny, které se...

4564
Ruční mlýnek - Timemore Chestnut X (safari zelený)
8.999 Kč

Novinka z roku 2020 s oceněním Good Design, mlýnek Timemore Chestnut X v zeleném safari provedení. Nekompromisní ruční mlýnek, který splňuje i ty nejdivočejší baristické sny. 

5763