Ruční mlýnek - Timemore Chestnut X (safari zelený)

Značka: Timemore

Novinka z roku 2020 s oceněním Good Design, mlýnek Timemore Chestnut X v zeleném safari provedení. Nekompromisní ruční mlýnek, který splňuje i ty nejdivočejší baristické sny. 

Dostupnost Skladem u dodavatele
8.999 Kč 7.437,19 Kč bez DPH
Ruční mlýnek - Timemore Chestnut X (safari zelený)
Značka: Timemore

Mlýnek Chestnut X navazuje na design série mlýnků Chestnut a zůstává zde zachována originální skládací klička, díky které lze s mlýnkem bez obav z rozbití cestovat. Stejně tak zůstává beze změny jednolité tělo mlýnku, které je vyrobené z hliníku. Uvnitř mlýnku je dvojité ložisko s drážkou, které drží středovou hřídel, a díky tomu je káva za každých okolností namleta precizně a rovnoměrně.

Za absolutní konzistencí mletí však stojí patentované mlecí kameny S2C neboli spike to cutkteré jsou navrženy a vyrobeny tak, aby speciální výstupky v horní části nejprve rozlomily kávová zrnka na menší částečky, a ty až poté spadly přímo do spodní - mlecí části.

Nastavení hrubosti je dvoustupňové a umožňuje až 120 různých nastavení, a tak máte naprostou kontrolu nad mletím pro všechny představitelné metody příprav. 

Mlýnek pojme až 30 gramů kávy, výška je 16,5 cm.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mlýnky
Hmotnost: 0.765 kg
Typ mlýnku: Ruční
Využití mlýnku: Na espresso

Timemore Chestnut X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Timemore C2 - červený limitovaná edice
2.500 Kč

Limitovaná edice mlýnku Timemore C2 v červené barvě a provedení vybroušeného hliníků pro perfektní úchop.

4899
Timemore Chestnut černý/plast
3.495 Kč

Timemore Chestnut. Precizně zpracované kovové tělo, plastový zásobník na namletou kávu, dvojitá ložiska na centrální ose a v neposlední řadě kameny, které se nezaleknou ani...

4745
Timemore Slim Diamond Titan
3.495 Kč

Timemore Slim Titan. Precizně zpracované hliníkové tělo se zábrusem pro perfektní úchop, dvojitá ložiska na centrální ose a v neposlední řadě titanové kameny, které se...

4564