Ruční mlýnek - Timemore Chestnut X (safari zelený)

Značka: Timemore

Novinka z roku 2020 s oceněním Good Design, mlýnek Timemore Chestnut X v zeleném safari provedení. Nekompromisní ruční mlýnek, který splňuje i ty nejdivočejší baristické sny. 

Dostupnost Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
8.999 Kč 7.437 Kč bez DPH
Ruční mlýnek - Timemore Chestnut X (safari zelený)
Značka: Timemore
Jsme členem Specialty Coffee Association
Vlastní záruční a pozáruční servis
Showroom kávovarů a mlýnků
Doprava zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Mlýnek Chestnut X navazuje na design série mlýnků Chestnut a zůstává zde zachována originální skládací klička, díky které lze s mlýnkem bez obav z rozbití cestovat. Stejně tak zůstává beze změny jednolité tělo mlýnku, které je vyrobené z hliníku. Uvnitř mlýnku je dvojité ložisko s drážkou, které drží středovou hřídel, a díky tomu je káva za každých okolností namleta precizně a rovnoměrně.

Za absolutní konzistencí mletí však stojí patentované mlecí kameny S2C neboli spike to cutkteré jsou navrženy a vyrobeny tak, aby speciální výstupky v horní části nejprve rozlomily kávová zrnka na menší částečky, a ty až poté spadly přímo do spodní - mlecí části.

Nastavení hrubosti je dvoustupňové a umožňuje až 120 různých nastavení, a tak máte naprostou kontrolu nad mletím pro všechny představitelné metody příprav. 

Mlýnek pojme až 30 gramů kávy, výška je 16,5 cm.  

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mlýnky
Hmotnost: 0.765 kg
Typ mlýnku: Ruční
Využití mlýnku: Na espresso

Timemore Chestnut X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Ruční mlýnek - Timemore Chestnut X (černý)
8.799 Kč

Novinka z roku 2020 s oceněním Good Design, mlýnek Timemore Chestnut X v černém provedení. Nekompromisní ruční mlýnek, který splňuje i ty nejdivočejší baristické sny. 

5781