RE Doppia 2 GR

Kávovary RE Doppia jsou dvou bojlerové kávovary, stavěné tak aby nabídly nejlepší poměr ceny a výkonu při přípravě kávy. 

Na objednání
Značka: Rocket
207 500 Kč 171 487,60 Kč bez DPH
Kategorie: Rocket Espresso
Bojler - typ: Duální
Bojler - izolace: Ne
Bojler - materiál: Nerezová ocel
Bojler - objem: 9 l + 4 l
Čerpadlo: Rotační
Příkon: 5500 W
Regulace teploty: PID
? Vyhřívání hlavy: Termoskopické
Šířka: 830 mm
Výška: 515 mm
Hloubka: 585 mm
Počet hlav: 2

RE Doppia je kávovar pro každého, kdo hledá přesnou teplotou pro přípravu kávy a nezávyslý bojler na káru a vodu. Celé tělo je vyrobeno z robustní nerezové oceli, všechny hrany jsou oblé a leštěné. 

Parní bojler

Bojler o objemu 9 l čistě jen pro páku a horkou vodu zajišťuje maximální pohodlí při práci baristy v každém provozu kde děláte jednu kávu za druhou. Parní ramínka jsou upravena tak aby nepálila - pára vede teflonovou trubkou, tím nedochází k připékání mléka na ramínko a ztrátě teploty páry. Dlouhý design ramínka umožňuje práci s konvičkami všech velikostí a tvarů. Pára je pouštěna pákovým ventilem, který ulehčuje časté používání a je výrazně rychlejší a pohodlnější než běžný kohout. 

Kávový bojler

Hlavy má dohromady bojler o objemu 4 l u kterého lze nastavit teplotu vody. Hlava vždy je plně saturovaná vodou a díky výkonnému topnému tělesu bojleru drží stálou teplotu. 

Další funkce

Kávovar má odpočet času pro každou hlavu. 

Balení

Kávovar přichází v papírové krabici pro snadný transport. Součástí jsou: 2 double páky a 1 singl,  sada košíčků běžné 17g.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: