Rancilio Silvia Pro

Poloprofesionální kávovar s duálním bojlerem, PID regulací teplot a digitálním displejem. Je vybaven automatickým dávkováním, a lze jej tak pohodlně využít i v provozovnách s nízkou vytížeností. 

Skladem (> 3 ks)
Značka: Rancilio
39 169 Kč 32 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Rancilio
Hmotnost: 20 kg
Bojler - typ: Duální
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Mosaz
Bojler - objem: 0,3 l, 1 l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: 2 l
Přímé napojení na vodu: Ne
Příkon: 1300 W
Regulace teploty: PID
? Vyhřívání hlavy: Elektrické
Šířka: 250 mm
Výška: 390 mm
Hloubka: 420 mm
Počet hlav: 1

Poloprofesionální pákový kávovar Rancilio Silvia Pro je kombinací dosavadních domácích modelů Silvia a profesionálních kávovarů z Rancilio dílny. Má dva na sobě nezávislé izolované bojlery, espresso bojler o objemu 0,3 l a parní bojler o objemu 1 l. Teplotu v obou bojlerech lze nastavit a regulovat pomocí PID regulátoru na digitálním displeji a v obou bojlerech se o konstantní tlak starají dvě vibrační čerpadla. Kávovar disponuje nádržkou na vodu o objemu 2 l a na vrchní části je prostor pro nahřívání hrnků. Tělo kávovaru je vyrobené z nerezové oceli. Na displeji lze také nastavit dobu extrakce kávy či čas probuzení kávovaru z režimu spánku, samozřejmostí je ukazatel doby extrakce. Oceníte také výkonnou parní trysku, kterou díky samostatnému bojleru můžete používat souběžně při extrakci kávy. 

Součástí kávovaru je také ergonomická profesionální páka s dvojitou výpustí, gumová záslepka pro zpětný oplach, plastová odměrka, profesionální tamper o průměru 58 mm, čistící tablety, změkčovač vody a kartáček na čištění hlavy kávovaru. 

 

Rancilio Silvia Pro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: