Rancilio Silvia E

Domácí kávovar s manuálním dávkováním a jednokomorovým bojlerem o kapacitě 0,3 l. Model Silvia E je speciálně upraven v souladu se směrnicemi EU a je vybaven režimem spánku. 

Skladem (> 3 ks)
Značka: Rancilio
15 899 Kč 13 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: Rancilio
Hmotnost: 14 kg
Bojler - typ: Jedno komorový
Bojler - izolace: Ano
Bojler - materiál: Mosaz
Bojler - objem: 0,3 l
Čerpadlo: Vibrační
Nádržka na vodu: 2 l
Přímé napojení na vodu: Ne
Příkon: 1100 W
Regulace teploty: Termostat
? Vyhřívání hlavy: Elektrické
Šířka: 235 mm
Výška: 340 mm
Hloubka: 290 mm
Počet hlav: 1

Poloautomatický pákový kávovar s mosazným izolovaným bojlerem o objemu 0,3 l (díky izolaci je u tohoto kávovaru lepší tepelná stabilita) a nádržkou na vodu o celkovém objemu  2 l. Tělo kávovaru je vyrobené z nerezové oceli a vrchní část je vybavena pasivním nahříváním hrnků. Kávovar má kromě tlačítka pro manuální přípravu kávy i spínač pro dodávku horké vody a pro parní trysku, jejíž intenzita se následně ovládá kolečkem na přední části kávovaru. Před šleháním mléka je nutné na pár sekund zapnout spínač pro přípravu kávu, v opačném případě by se kávovar díky své funkci automatického režimu spánku mohl během šlehání mléka dostat do režimu spánku. Rancilio Silvia E má třícestný ventil pro uvolnění tlaku vody po vypnutí tlačítka pro přípravu kávy a pro jednoduché čištění kávovarů pomocí slepého sítka. Kávovar má také termostaty pro bojler při přípravě espressa, pro teplotu páry a další, který chrání bojler proti přehřátí. Čerpadlo je u tohoto modelu vibrační.

 

Součástí kávovar je také páka s dvojitou výpustí, sítka (14 a 18 g), gumová záslepka pro zpětný oplach, plastová odměrka a tamper. 

 

Rancilio Silvia E

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: